انواع سرطانهای شغلی

سرطان های مرتبط با محیط کار

سرطان های مرتبط با محیط کار
ثبت امتیاز شما

سرطان های مرتبط با محیط کار

سرطان های مرتبط با محیط کار

سرطان هاي مرتبط با محيط كار سالانه 200 هزار قرباني مي گيرد سازمان بهداشت جهاني WHO اعلام كرد: سالانه حداقل 200 هزار نفر بر اثر سرطان هايي كه مرتبط با محيط كار است جان خود را از دست مي دهند.به گزارش سلامت نیوزبه نقل از پايگاه خبري سي بي سي، آمار اين سرطان هاي مهلك در مشاغلي كه با آزبستوز يا دود تنباكو در ارتباط اند بالاست.بنابراين گزارش؛ سازمان بهداشت جهاني اعلام كرده روز جهاني بهداشت و ايمني در كار كه سالانه برگزار مي شود، يادآور اين مطلب است كه كارگران در محل كار خود كشته يا مجروح شده اند.

همچنين سازمان ملل گفت: سرطان ريه و مثانه، در بين تمام سرطان هاي شغلي، بيشترين آمار را دارد.سازمان بهداشت جهاني گزارش داد: 125 ميليون نفر در سرتاسر جهان در محل كار خود با آزبستوز مواجه مي شوند و سالانه حداقل 90 هزار نفر به علت بيماري مرتبط با آزبستوز جان خود را از دست مي دهند.

در ضمن توصیه میکنم حتما تایپک جامعترین سرطان های شغلی را نیز مطالعه کنید

  • هرگونه سوالی در رابطه با سرطان های مرتبط با محیط کار داشتید در نظرات ثبت کنید تا بررسی شود.

    هر مطلبی لازم داشتید, کافیه سفارش دهید تا در سایت قرار گیرد.

 

حتما بخوانید:

فهرست مواد سرطان زا

سرطان های شغلی از حلم سرشت و دل پیشه

رابطه غذا با سرطان

متولد آذر 1369. کارشناس بهداشت حرفه اي ناپیوسته از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشم. باتوجه به پراکندگی موضوعات تصمیم به راه اندازی این سایت گرفته ام و در این راستا به یاری همه مهندسین نیازمندم. انشا... بتوانیم به کمک همه، سایت پر محتوایی برای همکاران داشته باشیم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فید برنر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید