ACGIH, یک سایت کوچک اما با اهدافی بزرگ

سایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای در سال 1391 به یاری تمام دانشجویان این رشته راه اندازی شده است و در حال حاضر رشته های بهداشت حرفه ای, بهداشت محیط و عمومی را پوشش می دهد و قصد دارد تا مطالبی منحصر به فرد را برای کاربران عزیز فراهم کند.
در حال حاضر 5 ادمین در بخش های ترجمه, تایپ, طراحی, فنی و پشتیبانی فعالیت می کنند و بر این باوریم که بقا و رشد و توسعه در گرو بر آوردن انتظارات به حق کاربران و جلب رضایت آنهاست و چه بسا این امر از طریق عرضه خدمات و مقالات در بالاترین سطح کیفیت مطابق خواسته های کاربران میسر می شود.

برای امنیت کاربران سعی کردیم پروتکل https و همچنین نماد اعتماد را از وزارت تجارت الکترونیک دریافت کنیم تا امنیت کاربران از تمام جهات حفظ شود.
با توجه به اینکه این سایت توسط جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان اداره می شود و تحت نظر هیچ سازمانی نیست، لذا برای تهیه منابع مالی (هزینه نویسنده و مدیران، هزینه نگهداری و بروزرسانی اطلاعات) وبسایت مجبور شدیم که برخی از مطالب را ویژه کنیم تا از کیفیت خدمات کاسته نشود و سایت همیشه در دسترس باشد.
بزرگترین افتخار ما، کاربران فهیم و قابل تقدیر می باشند که همواره برای ما، انگیزه ارتقا و ارائه خدمات هر چه بهتر را ایجاد می کنند. تنها راه سپاسگزاری خدمت صادقانه، تلاش شبانه روزی و همچنین معرفی برخی از موفقیت ها به عنوان قدردانی از شما کاربران محترم می باشد.

ممنون که با ما هستید

سیروان شیخی

سیروان شیخی

بیان گذار سایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای هستم, علاقه زیادی به نوشتن و تحقیق در زمینه بهداشت حرفه ای دارم و امیدوارم بتونم در این فضای کوچک, اندیشه های بزرگی را محقق سازم.

پریوش جمشیدی

پریوش جمشیدی

قوانین سایت

قوانین استفاده از خدمات ACGIH

خرید هر کدام از محصولات به منزله امضای الکترونیکی قرارداد و پذیرش تمام این قوانین است.

قوانین و مقررات کلی سیستم:

1- تمام فعالیت این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

2- نمایش مطالب هر عضو در سایت به معنای تایید آن نیست و مسئولیت آن بر عهده خود نویسنده مطلب می باشد.

3- ثبت نام و فعالیت هر شخصی در سایت با هر زبان، نژاد و محل سکونتی در سایت  آزاد است.

4- برخی از پایان نامه ها و کارآموزی هایی که در فروشگاه سایت ثبت شده است, تنها به درخواست کاربران بوده و سایت acgih هیچ مسئولیتی در قبال نام شرکت و مسائل مربوطه ندارد.

5- مطالب سایت در دو بخش رایگان و ویژه ارائه شده است که نشر مطالب عمومی با ذکر منبع بلامانع است ولی مطالب ویژه حتی با ذکر منبع هم جایز نیست و در صورت انتشار, طبق ماده 23 قوانین حق کپی رایت با کپی کننده برخورد خواهد شد.

6- کلیه محصولات فروشگاه دارای قیمت های جدا هستند و اکانت vip برای مطالب عمومی سایت است. هرگونه پرداخت اشتباه متقابلا بر عهده کاربر است.

7- تایید صلاحیت افراد برای نویسندگی در سایت ملزم به ارایه مدارک است, لذا پس از درخواست اولیه از طرف کاربرد مراتب اعلام می شود.

8- ACGIH تعهد می کند که کلیه کاربران پس از خرید خود رضایت کامل داشته باشند و در صورت نارضایتی مبلغ آنها عودت شود.

9- دانشجویان بهداشت هیچگاه از کاربران خود، اطلاعاتی را از طریق ایمیل درخواست نخواهد کرد. سایر درخواست های ACGIH از طریق وب سایت انجام می شود و از ایمیل تنها به منظور اطلاع رسانی و يا درخواست مشاهده لینک هایی مانند لینک ریست کردن پسورد استفاده خواهد شد.

با سپاس از توجه شما