درباره ما و قوانین سایت

درباره ما

درباره ما
  • در سال 1391 بنده (سیروان شیخی) به همراه جمعی از دانشجویان فعال در این زمینه وبسایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای را راه اندازی کردیم و در این مدت همواره سعی کردیم که با جمع آوری مقالات از سایت های داخلی و خارجی و نوشتن مقالات تخصصی در این زمینه سایت را بروز کنیم و مطالبی منحصر به فرد را برای کاربران عزیز خود فراهم کنیم.
  • در سال 95 نماد اعتماد الکترونیکی را از وزارت صنعت, معدن و تجارت کسب کردیم تا کاربران با خیال راحت از خدمات سایت استفاده کنند و با اعتماد بیشتر خرید خود را انجام دهند.
  • این سایت زیر نظر هیچ سازمان, نهاد و ارگانی نبوده و تماما توسط جمعی از دانشجویان اداره می شود, لذا با بزرگ شدن سایت و تامین مخارج آن مجبور شدیم که برخی از مطالب سایت را ویژه کنیم تا مثل همیشه بتوانیم با قدرت خدمات خود را ارایه دهیم و از این بابت مشکلی نداشته باشیم.

قوانین سایت

قوانین

قوانین و مقررات کلی سیستم:
1- این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی فعالیت می کند
2- این سایت به منظور فروش و خدمات رایگان ملزومات آموزشی چون مقاله، مقالات تخصصی لاتین (انگلیسی) , برنامه ها, پایان نامه ها و … راه اندازی شده است.
3- مطالب سایت در دو بخش رایگان و ویژه ارائه شده است که نشر مطالب عمومی با ذکر منبع بلامانع است ولی مطالب ویژه حتی با ذکر منبع هم جایز نیست و در صورت انتشار, طبق ماده 23 قوانین حق کپی رایت با کپی کننده برخورد خواهد شد.
4- ACGIH تعهد می کند که کلیه کاربران پس از خرید خود رضایت کامل داشته باشند و در صورت نارضایتی مبلغ آنها عودت شود. با سپاس از توجه شما

درباره ما و قوانین سایت
رتبه 3.2 از بین 5 رای