درباره ما و قوانین سایت

درباره ما

 

درباره ما
  • در سال 1391 بنده (سیروان شیخی) به همراه جمعی از دانشجویان فعال در این زمینه وبسایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای را راه اندازی کردیم و در این مدت همواره سعی کردیم که با جمع آوری مقالات از سایت های داخلی و خارجی و نوشتن مقالات تخصصی در این زمینه سایت را بروز کنیم و مطالبی منحصر به فرد را برای کاربران عزیز خود فراهم کنیم.
  • در سال 95 نماد اعتماد الکترونیکی را از وزارت صنعت, معدن و تجارت کسب کردیم تا کاربران با خیال راحت از خدمات سایت استفاده کنند و با اعتماد بیشتر خرید خود را انجام دهند.
  • در سال 96 پروتکل قوی https را برای سایت فعال کردیم تا همانند سایت های معتبر جهانی حداکثر امنیت را برای کاربران و تبادل اطلاعات ایجاد کنیم.
  • این سایت زیر نظر هیچ سازمان, نهاد و ارگانی نبوده و تماما توسط جمعی از دانشجویان اداره می شود, لذا با بزرگ شدن سایت و تامین مخارج آن مجبور شدیم که برخی از مطالب سایت را ویژه کنیم تا مثل همیشه بتوانیم با قدرت خدمات خود را ارایه دهیم.

قوانین سایت

قوانین

قوانین و مقررات کلی سیستم:

  1. تمام فعالیت این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  2. نمایش مطالب هر عضو در سایت به معنای تایید آن نیست و مسئولیت آن بر عهده خود نویسنده مطلب می باشد.
  3. ثبت نام و فعالیت هر شخصی در سایت با هر زبان ، نژاد و محل سکونتی در سایت  آزاد است.
  4. برخی از پایان نامه ها و کاراموزی هایی که در فروشگاه سایت ثبت شده است, تنها به درخواست کاربران بوده و سایت acgih هیچ مسئولیتی در قبال نام کارخانه و مسائل مربوطه ندارد.
  5. مطالب سایت در دو بخش رایگان و ویژه ارائه شده است که نشر مطالب عمومی با ذکر منبع بلامانع است ولی مطالب ویژه حتی با ذکر منبع هم جایز نیست و در صورت انتشار, طبق ماده 23 قوانین حق کپی رایت با کپی کننده برخورد خواهد شد.
  6. ACGIH تعهد می کند که کلیه کاربران پس از خرید خود رضایت کامل داشته باشند و در صورت نارضایتی مبلغ آنها عودت شود.

با سپاس از توجه شما

درباره ما و قوانین سایت
رتبه 3.7 از بین 7 رای