خدمات ما

کلیه خدمات وبسایت به صورت خلاصه برای شما عزیزان در زیر بیان شده است که چند مورد نیز به تازگی اضافه شده است.

 • تایپ (pdf, فایل های صوتی, دست نویس و …)
 • مشاوره در نگارش پروپوزال, پایان نامه, کنکور ارشد و دکترا
 • انجام پروپوزال های بهداشت حرفه ای
 • ثبت سفارش پرسشنامه ها و ولیدسازی
 • مقاله کردن پژوهش, تحقیقات و پایان نامه ها
 • انجام دادن کلیه پایان نامه ها کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا

برای ارسال فایلهایتان از اینجا اقدام کنید.

برای سفارش از طریق شماره 09338413734 (تماس و تلگرام) در ارتباط باشید.

ترجمه تخصصی متن بهداشت حرفه ای

ترجمه

متن های انگلیسی رشته بهداشت حرفه ای جز متن های تخصصی هستند و نیاز است که مترجمی که فارغ التحصیل این رشته باشد ترجمه را انجام دهد بر همین اساس مترجم های ما فارغ التحصیل های رشته های ارشد و دکترا بهداشت حرفه ای هستند و کیفیت ترجمه آنها تایید شده هستند و هر کدام دارای مدارک معتبر TOEFL و  IELTS هستند.

برای چاپ مقالات در ژورنال های معتبر لازم است که مقاله شما با رعایت استاندارد به لاتین تبدیل شود و تیم تخصصی ما می توانند در این زمینه هم شما را یاری کنند تا مقالات شما ثبت و چاپ می شود.

 1. هزینه ترجمه نیتیو تخصصی به زبان اصلی و مادری به همراه ادیت و ویراستاری هر کلمه 200 تومان
 2. ادیت و ویراستاری تخصصی مقالات انگلیسی شده شما با تضمین برطرف شدن ایرادات ویرایشی و گرامری تا چاپ مقاله هر کلمه 150 تومان
پروپوزال یا طرح تحقیقاتی ایمنی و بهداشت

پروپوزال (Proposal) یک واژه انگلیسی و برگرفته از کلمه (Propose) به معنای پیشنهاد دادن است و منظور از آن ارائه یک طرح کلی پژوهشی برای موسسه مورد نظر می باشد. خدمات مشاوره و نگارش پروپوزال ارشد و دکتری در موسسه ماد دانش پژوهان زیر نظر کارشناسان برجسته انجام گرفته و تمامی پروپوزال های انجام شده با بهترین کیفیت و به همراه ضمانت در اختیارشما دانشجویان عزیز قرار خواهد گرفت. ما در موسسه ماد دانش پژوهان علاوه بر کمک به دانشجویان در جهت نیل به موفقیت، قصد داریم هرچه بیشتر شما عزیزان را با فرآیند های علمی و پژوهشی در مقاطع کارشناسی، ارشد و دکتری آشنا کنیم. در ادامه این مقاله به اختصار به موضوعاتی مانند نحوه نگارش و انجام پروپوزال، بخش های مختلف یک پروپوزال، چگونگی آماده سازی یک پروپوزال تخصصی و روش گردآوری مطالب خواهیم پرداخت.

انجام خدمات تایپ

تایپ صوتی و تصویری

در این مدت فعالیت توانستیم تجربیات و مهارت خاصی را به دست بیاوریم و از آن در فرایند تبدیل صوت به متن، عکس به متن، pdf به متن استفاده کنیم.

عمده‌ی خدمات تایپ این وبگاه توسط مدیریت آن انجام می‌شود و در برخی از مواقع توسط تایپست های دیگر انجام می‌شود و به مشتری ارسال می‌گردد. به این ترتیب «ACGIH» همواره پاسخگوی مشتریان خود است.
مبنای خدمات این پایگاه بر اساس شنیدن و تایپ کردن است به این صورت که فایل صوتی مشتریان گوش داده می‌شود و در محیط ورد تایپ می‌شود و در این فرایند از هیچ گونه نرم افزار تبدیل گفتار به نوشتار استفاده نمی‌شود، زیرا که دقت شنیداری انسان با دقت رباتی برنامه اصلاً قابل ‌مقایسه نیست.

پرسشنامه های ایمنی و بهداشت

پرسشنامه و ولیدسازی

یکی از درخواست هایی که اغلب دانشجویان کارشناسی، ارشد و دکتری بهداشت حرفه ای داشتند، پرسشنامه های تحقیقاتی برای انجام پایان نامه هایشان بود. از آنجایی که این پرسشنامه ها کمیاب و همچنین اغلب نیازمند روایی و پایایی هستند، تصمیم گرفتیم که بخشی از این پرسشنامه ها را در فروشگاه قرار دهیم و در صورتی که در بخش فروشگاه پیدا نکردید می توانید سفارش دهید تا در اسرع وقت تهیه و ارسال شود.

درسنامه های جامع ارشد

مشاوره کنکور ارشد و دکتری

 1. مشاوره زمان و نحوه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
 2. مشاوره درخصوص نحوه مطالعه و برنامه‌ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد
 3. مشاوره درخصوص منابع کارشناسی ارشد
 4. مشاوره در  خصوص تغییر رشته در مقطع کارشناسی ارشد
 5. مشاوره جهت عملکرد هر چه بهتر در جلسه کنکور ارشد
 6. مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد

و هر آن چه که داوطلبان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بدان نیاز دارند.