مهندسی بهداشت حرفه ای

فروش پروژه ها

کاربرانی که دارای پروژه٬ کتاب٬ کارآموزی یا هر مبحثی که مرتبط  با بهداشت حرفه ای است می توانند فایل خود را به ایمیل [email protected] ارسال کنند تا طبق سفارشات خودتان به فروش برسد. جهت اطلاعات بیشتر بر روی آیکون مربوطه کلیک کنید

همکاری با ما

جهت اطلاع مهندسانی که میخواهند مطالب خود را در سایت منتشر کنند به انجمن مراجعه کرده و بعد از ثبت نام می توانند تمام مکاتبات خود رانجام دهند. در صورتی که می خواهند به عنوان مدیریت فعالیت داشته باشند بر روی آیکون مربوطه کلیک کنند.

تبلیغات

جهت معرفی محصولات و خدمات خود می توانید از طریق بخش تبلیغات با نازل ترین قیمت, سفارش خود را ثبت کنید و بیشترین مشتری را در کمترین زمان بدست بیاورید. مطمن باشد هزاران مهندس خدمات شما را می بینند.

درباره ما

سایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای  در سال ۱۳۹۱ با همت تمام دانشجویان این رشته راه اندازی شده است و آماده است که در تمام زمینه ها پذیرای سفارشات شما باشد.لذا در این راستا به یاری همه نیازمندیم.

10000

برترین سایت بهداشت با رتبه

3350

نوشته ها

به ما ایمیل بفرستید

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

درباره ما:

سایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای در سال 1391 راه اندازه شد و با ارائه خدماتی همچون نوشتن و ترجمه مقالات تخصصی, مشاوره و … توانست بعنوان مرجع, برای دانشجویان و دانش آموختگان این رشته شناخته شود و همواره سعی می کند که با بکار بردن بروز ترین متدها رضایت مشتریان و کاربران محترم را فراهم کند.

عضویت در خبرنامه - تعداد افراد مشترک تعداد افراد فید برنر
logo-samandehi
  • 09338413734
  • آ.غ - بوکان - خیابان 55