آموزش فعال کردن اکانت VIP

در اینجا اموزش کامل فعال کردن اکانت ویژه به صورت تصویری بیان شده است.
در ابتدا که به صورت مهمان هستید باید ثبت نام کنید تا به کاربر عادی در سایت تبدیل شوید.
مرحله 1 و 2: برای فعال کردن اکانت باید به پروفایل خود مراجعه کنید که با توجه به پلن های موجود به اختیار یکی را انتخاب می کنید و دکمه خرید اشتراک ویژه را می زنید.

راهنمای اشتراک ویژه
مرحله سوم و چهارم اکانت ویژه

مرحله 3 و 4: با توجه به تصویر زیر در مرحله 3 باید عدد داده شده را در کادر وارد کنید و دکمه پرداخت را میزنید تا به بانک وصل شوید.

بعد از پرداخت اکانت ویژه شما فعال می گردد و تا تاریخ انقضا می توانید از امکانات و دانلود موجود استفاده کنید.

در صورتی که بعد از پرداخت به هر دلیلی اکانتتان فعال نشده بود, نام کاربری و چهار رقم آخر شماره کارتتان را به شماره 09338413734 پیامک کنید تا در اسرع وقت فعال شود.
بعضی از کاربران به دلیل سرعت کم اینترنت و یا نداشتن رمز دوم برای پرداخت به صورت آنلاین نمی توانند پرداخت را انجام دهند. این دسته از افراد می توانند از طریق کارت به کارت مبلغ پلن مورد نظر را واریز کنند و از طریق فرم تماس یا شماره مندرج اطلاع رسانی کنند تا اکانت ویژه فعال شود.

شماره کارت: 2127-7332-3376-6104

دارنده حساب: سیروان شیخی

هر گونه سوالی داشتید لطفا از طریق فرم مقابل به ما منتقل کنید.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

درباره ما:

سایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای در سال 1391 راه اندازه شد و با ارائه خدماتی همچون نوشتن و ترجمه مقالات تخصصی, مشاوره و … توانست بعنوان مرجع, برای دانشجویان و دانش آموختگان این رشته شناخته شود و همواره سعی می کند که با بکار بردن بروز ترین متدها رضایت مشتریان و کاربران محترم را فراهم کند.

عضویت در خبرنامه - تعداد افراد مشترک تعداد افراد فید برنر
logo-samandehi
  • 09338413734
  • آ.غ - بوکان - خیابان 55