حمل و نقل (Transportation)

حمل و نقل کالاهای خطرناک

حمل و نقل کالاهای خطرناک
ثبت امتیاز شما

حمل و نقل کالاهای خطرناک

عنوان

حمل و نقل کالاهای خطرناک

سالانه حمل و نقل کالاهای خطر ناک از طریق جاده، ریل، دریا و هوایی بیشتر و بیشتر می شود. حمل و نقل این کالاها به سبب نقش حیاتی شان در تامین مواد اولیه مورد نیاز انواع مواد مصرفی وصنایع شیمیایی از اهمیت بسزایی برخوردار است و این ویژگی برحمل این کالا ها بصورت امن تاکید دارد.

شرکت ارابه این نوید را به شما میدهد که حمل این دسته از کالاهای شما را بدون خطر در دست گیرد و آرامش خیال را برای شما فراهم آورد. امروزه دولتها برای حمل کالاهای خطرناک از طریق هوایی، دریایی و یا زمینی قوانین خاصی را تدوین کرده اند. بنابراین ما کالاهای خطرناک به بهترین شیوه ، از قبیل رزرو سریعترین پرواز مستقیم، هماهنگ کردن حمل زمینی، بارچینی و بسته بندی مناسب، و همچنین با عکس العمل به موقع با اطلاع از قوانین داخلی و بین المللی در موارد خطر برای شما حمل می کنیم.

تدبیر ما جهت حمل کالاهای خطرناک نسبت به دیگر شرکتها با استفاده از بهترین شیوه و با اطلاع از قوانین داخلی و بین المللی از قبیل رزرو سریعترین پرواز مستقیم، هماهنگ کردن حمل زمینی، بارچینی، بسته بندی مناسب و همچنین عکس العمل به موقع در زمان نیاز است. 

 

  • هرگونه سوالی در رابطه با حمل و نقل کالاهای خطرناک داشتید در نظرات ثبت کنید تا بررسی شود.

    هر مطلبی لازم داشتید, کافیه سفارش دهید تا در سایت قرار گیرد.

 

حتما بخوانید:

حمل و نقل مواد خطرناک

دستورالعمل حمل و نقل جاده اي مواد شيميايي و سموم

متولد آذر 1369. کارشناس بهداشت حرفه اي ناپیوسته از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشم. باتوجه به پراکندگی موضوعات تصمیم به راه اندازی این سایت گرفته ام و در این راستا به یاری همه مهندسین نیازمندم. انشا... بتوانیم به کمک همه، سایت پر محتوایی برای همکاران داشته باشیم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فید برنر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید