health-professionals-small-2b1_09b5e3547918b821d7065a64b53287c3

چک لیست بازدید واحد ایمنی، بهداشت، کلینیک و بهداری

چک لیست بازدید واحد ایمنی، بهداشت، کلینیک و بهداری

Visit checklist of safety, hygiene, and health clinics 

درمانگاه به مؤسسه اى اطلاق مى شود که بطور شبانه روزى بیماران سرپایى را براى درمان مى پذیرد و در آن محل مى توان موارد فورى یا نیازمند کمکهاى ویژه را حداکثر 24 ساعت تحت نظر قرار داد و در صورت عدم بهبودى و داشتن مشکلات خاص و نیازمند به خدمات بیشتر، بایستى در طول این مدت هماهنگى لازم جهت اخذ پذیرش و اعزام به بیمارستان، در صورت لزوم فراهم گردد.

پزشکانى مى توانند در درمانگاههاى وابسته به مراکز دولتى (آموزشى یا درمانى) شاغل گردند که داراى شرایط استخدامى و پروانه پزشکى بوده و خدمات تمامى بیمه هاى کشور و دریافت حق الزحمه اى که طبق تعرفه هاى مراکز دولتى تعیین شده اند را بپذیرند.
این چک لیست از 75سوال تشکیل شده است که تمام جوانب واحد ایمنی، بهداشت، کلینیک و بهداری را مورد بررسی قرار داده است . مسئولین ایمنی و بهداشت در مراکز درمانی میتوانند با کمک گرفتن از این چک لیست از  تمامی جوانب بهداشت و ایمنی واحدهای کلینیک و بهداری آگاه شوند .

لطفا ابتدا در سایت ثبت نام کنید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

 

چک لیست بازدید واحد ایمنی، بهداشت، کلینیک و بهداری
مهندس لطفا به این مطلب امتیار دهید

  جمشیدی, کارشناس بهداشت حرفه ای از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشم. امید است که به کمک همه جوابگوی دوستان و همکاران عزیز باشم.
  با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فیدبرنر
  0 پاسخ

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید