health-professionals-small-2b1_09b5e3547918b821d7065a64b53287c3

چک لیست بازدید واحد ایمنی، بهداشت، کلینیک و بهداری

چک لیست بازدید واحد ایمنی، بهداشت، کلینیک و بهداری

Visit checklist of safety, hygiene, and health clinics 

درمانگاه به مؤسسه اى اطلاق مى شود که بطور شبانه روزى بیماران سرپایى را براى درمان مى پذیرد و در آن محل مى توان موارد فورى یا نیازمند کمکهاى ویژه را حداکثر 24 ساعت تحت نظر قرار داد و در صورت عدم بهبودى و داشتن مشکلات خاص و نیازمند به خدمات بیشتر، بایستى در طول این مدت هماهنگى لازم جهت اخذ پذیرش و اعزام به بیمارستان، در صورت لزوم فراهم گردد.

پزشکانى مى توانند در درمانگاههاى وابسته به مراکز دولتى (آموزشى یا درمانى) شاغل گردند که داراى شرایط استخدامى و پروانه پزشکى بوده و خدمات تمامى بیمه هاى کشور و دریافت حق الزحمه اى که طبق تعرفه هاى مراکز دولتى تعیین شده اند را بپذیرند.
این چک لیست از 75سوال تشکیل شده است که تمام جوانب واحد ایمنی، بهداشت، کلینیک و بهداری را مورد بررسی قرار داده است . مسئولین ایمنی و بهداشت در مراکز درمانی میتوانند با کمک گرفتن از این چک لیست از  تمامی جوانب بهداشت و ایمنی واحدهای کلینیک و بهداری آگاه شوند .

لطفا ابتدا در سایت ثبت نام کنید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

 

جمشیدی, کارشناس بهداشت حرفه ای از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشم. امید است که به کمک همه جوابگوی دوستان و همکاران عزیز باشم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فید برنر
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله زیر را حل کنید: *