پروژه بیماری های ریوی

بیماریها و عوارض ناشی از کار در اعضای مختلف بدن

بیماریها و عوارض ناشی از کار در اعضای مختلف بدن

The disorders caused by working in different organs

کلمات کلیدی: عوارض پوستی ناشی از کار, عوارض دهان و دندان ناشی از کار, عوارض بینی و گلو و حنجره ناشی از کار, عوارض گوش ناشی از کار, عوارض چشمی ناشی از کار, عوارض استحوانی و مفصلی ناشی از کار , عواض خونی ناشی از کار, عوارض کبدی کلیوی ناشی از کار, عوارض عصبی و روانی ناشی از کار, عوارض ریوی ناشی از کار

به طوری که دیدیم بیماری های ناشی از کار در اثر عوامل مختلفی به وجود می آیند که ما این عوامل را در 5 گروه مجزا تحت عناوین بیماری های ناشی از عوامل فیزیکی, شیمیایی, مکانیکی, بیولوژیکی و روانی بررسی نمودیم و در هر گروه بیماری ها و عوارض ناشی از انها را از نظر گذراندیم. اینک در این قسمت با تکیه بر مطالب قبلی, بیماری ها و عوارض ناشی از کار را در اعضای مختلف بدن مورد مطالعه قرار می دهیم.

عوارض پوستی ناشی از کار

بیماری های پوستی ناشی از کار نه تنها شامل بیماری های التهابی پوست بلکه در بر گیرنده نشانه ها, آسیب ها, تروماتیک, سوختگی های ناشی از مواد شیمیایی و حرارتی, رخم ها و تکثیر غیر طبیعی سلولهای پوست ناشی از تماس و تاثیر عوامل مختلف می باشند.

توضیحات کلیه عوارض ذکر شده را می توانید با دانلود فایل پیوستی مشاهده کنید.

لطفا ابتدا در سایت ثبت نام کنید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
مدیر وبسایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای, علاقمند به ایمنی و بهداشت و نرم افزارهای مربوطه هستم و همراه با تیم تخصصی سعی می کنم که محیطی پرباری را برای شما عزیزان فراهم کنم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فید برنر
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله زیر را حل کنید: *