گروه های خاص در صنعت

گروه های خاص در صنعت

گروه های خاص در صنعت

در این مجموعه شما با گروه های خاص در صنعت یعنی جوانان, زنان, معلولان, سالمندان و مدیران و اهمیت توجه به شرایط کاری هر دسته از انها در محیط کار آشنا خواهید شد.

پیشگفتار:

در دنیای امروز حرفه و صنعت, گذشته از کسانی که برای وضع شغل و به علت مخاطرات خاص کارشان معاینه ی منظم و مخصوص می شوند, به گروه های دیگری نیز از سوی دیگر باید توجه کرد که شامل جوانان, زنان, سالمندان, معلولان و مدیران صنایع می شود. اینک ضرورت توجه خاص به هر یک از این گروه ها را بررسی می کنیم.

مقدمه

علاوه بر کسانی که به خاطر شرایط شغلی و مخاطرات ناشی از کار باید مورد معاینات منظم و توجه مخصوص قرار گیرند, گروه های دیگری از نیروی کار وجود دارند که به دلایل ویژه نیازمند توجه خاص هستند. جوانان, زنان سالمندان, معلولان و مدیران نمونه هایی از این دسته ها هستند که ضرورت توجه به آنها موضوعی اثبات شده است.

مقاله در 10 صفحه و در قالب فایل pdf تهیه و تنظیم شده است که به صورت مستقیم در زیر می توانید دانلود کنید.

مدیر وبسایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای, علاقمند به ایمنی و بهداشت و نرم افزارهای مربوطه هستم و همراه با تیم تخصصی سعی می کنم که محیطی پرباری را برای شما عزیزان فراهم کنم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فید برنر
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله زیر را حل کنید: *