ارگونومی در کنترل کیفیت

توصیه هایی برای طراحی صندلی پست کار

توصیه هایی برای طراحی صندلی پست کار

Recommendations for the design of the seat post

در این مقاله توصیه های عمومی برای طراحی صندلی پست کار ارائه شده است. به منظور جلوگیری از ناراحتی های کمر, باید صندلیزاویه ای به اندازه 105 بین تنه و را ها ایجاد نماید. برای کارهایی که به صورت خمیده رو به جلو انجام می شوند, اگر نشستنگاه صندلی دارای قابلیت چرخش به سمت جلو باشد زاویه یاد شده تامین خواهد شد. بیشتر عدم تطابق ها در محیط کار زمانی ایجاد می شوند که یک صندلی به پست کار اضافه شود. عدم تطابق ها را می توان از طریق مطالعه نوع کار اپراتور و همچنین به وسیله طراحی صحیح پست کار از میان برداشت. این بدان معناست که محیط کار و صندلی بعنوان یک واحد منفرد مورد توجه قرار گیرند. در این مقاله توصیه های عمومی در زمینه طراحی پست کار اورده شده است, اما بایستی توجه داشت که در هر زمینه, نوع کار مورد تجزیه و واکاوی قرار گیرد, زیرا طراحی صندلی برای یک پست کار خاص نمی تواند برای تمام پست های کار مناسب باشد.

موضوعات:

  • راهنمایی های جهت پست کار
  • راهنمایی هایی برای پست های پایانه های تصویری
  • نتیجه گیری

لطفا ابتدا در سایت ثبت نام کنید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

توصیه هایی برای طراحی صندلی پست کار
مهندس لطفا به این مطلب امتیار دهید

متولد آذر 1369. کارشناس بهداشت حرفه اي ناپیوسته از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشم. باتوجه به پراکندگی موضوعات تصمیم به راه اندازی این سایت گرفته ام و در این راستا به یاری همه مهندسین نیازمندم. انشا... بتوانیم به کمک همه، سایت پر محتوایی برای همکاران داشته باشیم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فیدبرنر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید