ایمنی در صنعت

لباس های حفاظتی, روشی جهت ارزیابی محدودیت حرکت پوشنده لباس

لباس های حفاظتی, روشی جهت ارزیابی محدودیت حرکت پوشنده لباس

Protective clothing method for evaluating restrictions on the movement of the wearer

برای فراهم کردن امکان ارزیابی سیستم لباس های حفاظتی موجود توسط طراحان موجود توسط طراحان و (همچنین جهت کمک به بهبود و توسعه سیستم هایی که محدودیت کمتری را برای فرد پوشنده لباس ایجاد می کنند) لازم است که روش های تعیین کمی کاهش قابلیت حرکت که در هنگام استفاده از لباس حفاظتی ایجاد می شود, توسعه و گسترش یابند. در این مطالعه با استفاده از لباس های ضد حریق پرسنل آتش نشانی, کاربرد دستگاه لیتون فلکسومتر برای اندازه گیری محدودیت حرکت بدن که به علت پوشیدن لباس حفاظتی و سایر نجهیزات ایجاد می گردد, شرح داده می شود. تحلیل های اماری نشان می دهد که در محدودیت های حرکت بدن تفاوت معنی داری میان لباس حفاظتی و شکل تجهیزات آزمایش شده وجود دارد علاوه بر آن, ضریب همبستگی بین آزمایش های مقادیر حد اطمینان برای آزمون مجدد تعیین شد.

مقدمه:

ایدآل ان است که لباس حفاظتی و تجهیزاتی که کارگر حین کار به تن می کند و یا با خود حمل میکند حرکت بدن را محدود نکند و یا به شکلی بر کارایی ان تاثیر منفی نگذارد. البته لباس حفاظتی اغلب از چندین لایه پارچه ای تشکیل شده است که حجیم, سنگین و غیر قابل انعطاف اند.

موضوعات:

  • مقدمه
  • روش
  • بحث
  • نتیجه گیری
لطفا ابتدا در سایت ثبت نام کنید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
مدیر وبسایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای, علاقمند به ایمنی و بهداشت و نرم افزارهای مربوطه هستم و همراه با تیم تخصصی سعی می کنم که محیطی پرباری را برای شما عزیزان فراهم کنم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فید برنر
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله زیر را حل کنید: *