پیاده سازی مسائل ایمنی فرایند (ایمن سازی فرایند)

پیاده سازی مسائل ایمنی فرایند (ایمن سازی فرایند)

پیاده سازی مسائل ایمنی فرایند (ایمن سازی فرایند)

(Implementation of process safety issues (immunization process

در این بخش, شرایط قانون psm و برخی از نقطه نظرات در خصوص روش پیاده سازی این قانون و همچنین قانون rmp مورد بحث قرار گرفته است. در بخش های قبلی در مورد اصل قانون osha pms بیان کردیم و نظرات و پیشنهاداتی را برای پیاده سازی هر اصل نیز به نحوه پیاده سازی و اجرای EPA RMP اختصاص یافته که بر حسب نتایج حاصل از انالیز پیامدها و یا بسته به نوع فرایند در صنعت تغییر می کند.

پیاده سازی PSM

ابتدایی ترین مرحله اجرای هر برنامه, تحقیق در مورد آن موضوع و یافتن پاسخی برای سوالاتی از این دست می باشد:

آیا قانون PSM برای محل کار نیز کاربرد دارد؟ و اگر این چنین است این قانون برای چه تاسیسات و یا فرایندهایی قابل استفاده است؟

قانون PSM وسیع و گسترده است و لذا اجرای آن, نیازمند تعیین قلمرو و حیطه فعالیت, برنامه ریزی و زمان بندی جهت اجرای اقدامات می باشد. در مرحله بعد و قبل از اجرای جزئیات PSM, باید برنامه فعالیت ها و اقدامات را اماده کرد و منابع لازم برای پیاده سازی این قانون را تعیین نمود.

در این بخش شما با عناوین زیر اشنا می شوید:

  • پیاده سازی PSM

  • پیاده سازی RMP

  • درس های گرفته شده از پیاده سازی RMP در گذشته

  • طفره رفتن از اجرای PSM

  • خلاصه

لطفا ابتدا در سایت ثبت نام کنید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

 

پیاده سازی مسائل ایمنی فرایند (ایمن سازی فرایند)
مهندس لطفا به این مطلب امتیار دهید

متولد آذر 1369. کارشناس بهداشت حرفه اي ناپیوسته از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشم. باتوجه به پراکندگی موضوعات تصمیم به راه اندازی این سایت گرفته ام و در این راستا به یاری همه مهندسین نیازمندم. انشا... بتوانیم به کمک همه، سایت پر محتوایی برای همکاران داشته باشیم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فیدبرنر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید