ایمنی در صنعت

نمونه های مسائل حائز اهمیت در نظام HSE در کارگاه ها و پروژه ها

نمونه های مسائل حائز اهمیت در نظام HSE در کارگاه ها و پروژه ها

Examples of important issues in the HSE in workshops and projects

موارد ایمنی حفاظت در امور ایمنی برقی پروژه

 در کارگاه ها و محیط های کاری مختلف, به طرق عدیده, خطر برق گرفتگی وجود دارد و این خطر عمدتا در مواقعی به وجود می آید که پوشش (روپوش) سیستم های برق, معیوب ( پاره) شده یا شکفی در انها ایجاد شود. همچنین ممکن است پوشش سیم های داخلی موتورها یا دستگاه های الکتریکی, ساییده یا سوخته شده و بر ثر تماس با بدنه ی دستگاه های و تجهیزرات الکتریکال, مخاطراتی را در بر داشته باشد. در ادامه موضوعات این بخش به صورت کامل گفته شده که در فایل پیوستی می توانید دانلود کنید.

  • اهم تمهیدات HSE در ارتباط با کارهای الکتریکی (موارد ایمنی و حفاظت در امور برقی پروژه, تدابیر ایمنی و حفاظت در هنگام کار با انواع ولتاژ های برق, تدابیر ایمنی و حفاظت در مسائل الکتریکال کار با جرثقیل ها, برج های بالابر و نردبان های سیار, تدابیر ایمنی و حفاظت در هنگام کار با دستگاه های برقی در ارتفاعات, تدابیر ایمنی و حفاظت در ارتباط با حریق های الکتریکی)
  • اهم تمهیدات HSE در ارتباط با آتش سوزی (تدابیر ایمنی و حفاظت در برابر آتش سوزی, تدابیر ایمنی و حفاظت جهت پیشگیری از اتش سوزی)
  • اهم تمهیدات HSE در ارتباط با جوشکاری (تدابیر ایمنی و حفاظت در جوشکاری با استیلن, تدابیر ایمنی و حفاظت در جوشکاری با قوس الکتریکی)
  • اهم تمهیدات HSE در ارتباط با ریخته گری
  • اهم تمهیدات HSE در ارتباط با ماشین آلات و مشین های افزار (تدابیر ایمنی و حفاظت در هنگام کار با ماشین های تراش, تدابیر ایمنی و حفاظت در هنگام کار با ماشین های صفحه تراش, تدابیر ایمنی و حفاظت در هنگام کار با با ماشین های فرز, تدابیر ایمنی و حفاظت در هنگام کار با ماشین مته, تدابیر ایمنی و حفاظت در هنگام کار با دستگاه های پرس, تدابیر ایمنی و حفاظت در هنگام کار با ماشین های چوب بری, تدابیر ایمنی و حفاظت در هنگام کار با دستگاه سمباده, تدابیر ایمنی و حفاظت در هنگام کار با جرثقیل, اهم تمهیدات HSE در ارتباط با کارگاههای ساختمانی, اهم تمهیدات HSE در ارتباط با وسایل انتقال نیرو, اهم تمهیدات HSE در ارتباط با کارگاههای معدنی, اهم تمهیدات HSE در ارتباط با دیگ های بخار, اهم تمهیدات HSE در ارتباط با تونل های جاده ای
لطفا ابتدا در سایت ثبت نام کنید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
مدیر وبسایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای, علاقمند به ایمنی و بهداشت و نرم افزارهای مربوطه هستم و همراه با تیم تخصصی سعی می کنم که محیطی پرباری را برای شما عزیزان فراهم کنم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فید برنر
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله زیر را حل کنید: *