چک لیست ایمنی بهداشت حرفه ای

چک لیست پمپ بتن, تراکتور و مینی بوس

چک لیست پمپ بتن, تراکتور و مینی بوس

CheckLists concrete pumps for tractors and vans

در ابتدا لازمه که آشنایی کلی در رابطه با این ماشین آلات داشته باشیم.

پمپ بتن دستگاهی است که بتن را به نقاط مختلف منتقل میکند و پمپ بتن با توجه به ارتفاع سازه و یا عمق بتن ریزی در انواع مختلف موجود میباشد و انواع پمپ بتن با انواع فشارهای هیدرولیکی مختلف نیز موجود میباشد

 

انواع پمپ بتن

پمپ بتن زمینی
پمپ بتن دکل شوئینگ
پمپ بتن موبایل
پمپ بتن (دکل دار)
پمپ بتن سیار
پمپ بتن دکل شوئینگ و موبایل دارای ارتفاع قابل تنظیم تا ارتفاع 100 متر می باشند.

برای تراکتور و مینی بوس هم, همه ما به خوبی با کاربرد آن ها آشنا هستیم. هر یک از انها دارای خطرات مخصوص به خود هستند که داشتن چک لیستی برای بازرسی فنی و مهندسی تا حد زیادی می توان این خطرات را کنترل و حوادث ناشی از انها را به حداقل رساند.

این چک لیست از 96 سوال تشکیل شده است که تمام جوانب این ماشین آلات را مورد بررسی قرار داده است با بررسی این سوالات هم از نکات ایمنی این ماشین ها اگاهی پیدا می کنید و هم از نقاط حساس و آسیب پذیر آنها آگاهی پیدا می کنید.

لطفا ابتدا در سایت ثبت نام کنید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

چک لیست پمپ بتن, تراکتور و مینی بوس
مهندس لطفا به این مطلب امتیار دهید

متولد آذر 1369. کارشناس بهداشت حرفه اي ناپیوسته از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشم. باتوجه به پراکندگی موضوعات تصمیم به راه اندازی این سایت گرفته ام و در این راستا به یاری همه مهندسین نیازمندم. انشا... بتوانیم به کمک همه، سایت پر محتوایی برای همکاران داشته باشیم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فیدبرنر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید