چک لیست ایمنی بهداشت حرفه ای

چک لیست بازدید از تسهیلات بهداشتی

چک لیست بازدید از تسهیلات بهداشتی

Checklist visit health facilities

 تسهیلات بهداشتی کارگاه شامل کلیه تسهیلات جنبی کارگاه است که برای حفظ سلامت شاغلین و افراد وابسته به آنان در کارگاه موجود و یا دایر می گردد، از قبیل آشپزخانه، محل غذا خوری، انبار مواد غذائی، سردخانه، حمام، رختکن،تسهیلات شستشوی البسه کارگران ، دستشوئی، آبخوری، توالت، اتاق استراحت زنان، مهد کودک و شیرخوارگاه، نمازخانه و تسهیلات مربوط به ارائه خدمات بهداشتی درمانی درکارگاه،تسهیلات مربوط به ایاب وذهاب کارگران می باشد.

هر یک از مواد بالا در تسهیلات بهداشتی باید از نظر ایمنی و بهداشت مورد بازرسی قرار گیرد لذا ما جهت این کار یک چک لیست کاملی را تهیه کردیم که از 344 سوال تشکیل شده است. با بررسی این سوالات هم از نکات ایمنی این تسهیلات و هم از نقاط حساس و آسیب پذیر آن آگاهی پیدا می کنید. جهت دانلود سوالات به ادامه مطلب مراجعه کنید.

لطفا ابتدا در سایت ثبت نام کنید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

 

چک لیست بازدید از تسهیلات بهداشتی
رتبه 1 از بین 1 رای

  جمشیدی, کارشناس بهداشت حرفه ای از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشم. امید است که به کمک همه جوابگوی دوستان و همکاران عزیز باشم.
  با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فیدبرنر
  0 پاسخ

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید