Beacon مجله

Beacon مجله

Beacon مجله

Beacon مجله

نشریه Beacon چیست؟

این نشریه توسط مرکز ایمنی فرایند شیمیایی (CCPS) که بخشی از انجمن مهندسین شیمی امریکا ( Aiche) است، پشتیبانی، تهیه و منتشر می شود. این نشریه منبعی است که قصد دارد پیام هایی در خصوص ایمنی فرایند را به اپراتورهای تاسیسات عملیاتی و سایر کارکنان شرکتها برساند. نشریه به صورت ماهانه و در یک صفحه مسایل مختلف ایمنی فرایند را در بر می گیرد. هر شماره یک حادثه واقعی را ارائه و دروس فرا گرفته از آن و ابزارهای کاربردی جهت پیشگیری از وقوع حوادث مشابه در محل کار را شرح می دهد. تخمین زده می شود در یک میلیون نسخه منتشر و به عنوان یکی از نشریات مرکز ایمنی فرایند شیمیایی، بیشترین خواننده را داراست.

عضویت در نشریه

عضویت در نشریه سریع و آسان است. پس از عضویت، نشریه بصورت ماهانه و رایگان از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود. در طی فرایند عضویت شما می توانید تعیین کنید که نشریه با چه زبانی برایتان ارسال شود. جهت رساندن پیام ایمنی فرایند در خصوص هر رویداد به طیف وسیعی از مخاطبین به صورت ماهانه، همکاران خود را تشویق به عضویت در سایت نمایید. در صفحه وارد شده اطلاعات خواسته شده را وارد و زبان مورد نظر که نشریه به آن زبان برایتان ارسال خواهد شد را انتخاب نمایید. سه مورد انتهای صفحه را تیک زده و در انتها کلید submit را کلیک نمایید.

چطور از نشریه استفاده نماییم ؟

هدف نشریه فراهم آوردن پیام های منظم برای کارکنان عملیاتی است. این پیام ها بصورت ماهیانه ارسال می شود با به اشتراک گذاری این پیام ها بر پایه حوادث واقعی از شرکت ها، محتوای غنی تری برای کارکنان عملیاتی فراهم می شود. فرمت نشریه به صورت بروشور یک صفحه ای با عنوانی چشم نواز، تصویر یا گرافیک که حادثه را به تصویر می کشد، اثر و چگونگی اصلاح خطاها و درس های فراگرفته شده که بصورت متنی شرح داده شده، می باشد.

چطور برای نشریه مطلب ارسال کنیم؟

برای اینکه یک ابزار ایمنی فرایند، کارا نگه داشته شود، نیازمند مطالب جدید هستیم. ما به حوادث رخ داده در صنعت شما و درس های ایمنی فرایندی آن نیازمندیم. لطفا حوادث فردی که ارتباطی با ایمنی فرایند ندارد را ارسال ننمایید. نگران فرمت ارسال مطالب نباشید. تمام چیزهایی که ما نیاز داریم یک تصویر (در صورت امکان) که حادثه را به تصویر بکشد و دو تا سه پاراگراف شرح مختصر آنچه رخ داده، چرا رخ داد ، چطور اصلاح شد و چه درسهایی از آن فرا گرفته شد، می باشد. هر گونه ارجاع به نام شرکت شما از پیام حذف می شود. فایل تهیه شده را به آدرس ccps_beacon@aiche.org ارسال نمایید. کارکنان مرکز ایمنی فرایند شیمیایی، قالب بندی و ویرایش نهایی را انجام می دهند. اگر شما بخواهید میتوانید نسخه پیشنویس نشریه را دریافت و از درستی آن قبل از انتشار به کاربران ، اطمینان حاصل نمایید.

زبانهای در دسترس :

نشریه به 31 زبان زنده توسط افراد داوطلب که فرصت و استعداد حمایت از نشریه را دارند ترجمه و منتشر می شود .

 

Alice and Foster Bailey established The BEACON in 1922. They conceived it as a forum for esotericists to contribute their visions, share their experiences and develop their ideas about the evolution of humanity and the unfolding Plan for our world.

The BEACON is a magazine of esoteric philosophy, presenting the principles of the Ageless Wisdom as a contemporary way of life.

The BEACON articles explore a wide range of perspectives on the inner and outer life of humanity.

The BEACON focusses its work on the nature of man, of God and the universe, on the Plan for humanity, the Hierarchy of Masters, the reappearance of the Christ, the emergence of new age principles in the world, the trend of world events and the solution of human problems.

THE BEACON is published four times a year and is mailed to subscribers all over the world

منبع:

https://www.aiche.org/ccps/resources/process-safety-beacon

http://www.lucistrust.org

مدیر وبسایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای, علاقمند به ایمنی و بهداشت و نرم افزارهای مربوطه هستم و همراه با تیم تخصصی سعی می کنم که محیطی پرباری را برای شما عزیزان فراهم کنم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فید برنر
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله زیر را حل کنید: *