ایمنی و بهداشت در مدیریت زباله و پسماند

کیسه زباله دافع گربه

کیسه زباله دافع گربه

کیسه زباله دافع گربه

یکی از مهمترین مسائل در ارائه خدمات شهری، پاکیزه نگه داشتن شهرهاست و یکی از راهکارهای عملی که در حال حاضر بدین منظور مورد استفاده قرار می گیرد ، استفاده از کیسه های زباله می باشد. اما از همان آغاز استفاده از این محصولات یک اشکال عمده در مورد آنها مشهود بوده است.

حیوانات موذی و در راس آنها گربه ها به راحتی این محصولات را پاره نموده و باعث آلودگی محیط توسط زباله ها می شوند که بعضاً شیوع بیماری هایی را نیز در پی دارد. ” کیسه زباله دافع گربه” محصولی است که برای نخستین بار در جهان این حیوانات را از خود دور نگه داشته و مانع از پخش زباله ها توسط آنها در محیط می گردند.

این محصول هیچ گونه تفاوت ظاهری با کیسه های زباله رایج نداشته و صرفاً به علت رایحه ویژه ای که از خود متصاعد می نمایند که البته برای انسان ناخوشایند نیست، این حیوانات را از خود دفع می کنند.کیسه زباله دافع گربه توسط مرکز حمایت از ایده های برتر دانشکده مهندسی دانشگاه شیراز تولید شده است و گواهی ثبت اختراع ایران و جایزه ویژه کیپا (kipa ) کره جنوبی را به خود اختصاص داده است. در طرح مشترکی توسط مرکز حمایت از ایده های برتر دانشکده مهندسی دانشگاه شیراز و سازمان تنظیف و بازیافت مواد شهرداری شیراز ، کارایی این محصول در فاصله تاریخ های 19/11/87 لغایت 24/11/87 با توزیع 1000 عدد کیسه در سطح مناطق نه گانه شهر شیراز مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و در صورت کسب اهداف مورد نظر به مرحله تولید انبوه خواهد رسید.

 

  • هرگونه سوالی در رابطه با کیسه زباله دافع گربه داشتید در نظرات ثبت کنید تا بررسی شود.

    هر مطلبی لازم داشتید, کافیه سفارش دهید تا در سایت قرار گیرد.

 

حتما بخوانید:

روش های دفع زباله های بیمارستانی ppt

ایمنی و بهداشت در مدیریت زباله و پسماند

 

مدیر وبسایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای, علاقمند به ایمنی و بهداشت و نرم افزارهای مربوطه هستم و همراه با تیم تخصصی سعی می کنم که محیطی پرباری را برای شما عزیزان فراهم کنم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فید برنر
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله زیر را حل کنید: *