ارگونومی در دندان پزشکی

کتاب آسیبهای ارگونومیک ناشی از کار در حرفه دندانپزشکی

کتاب آسیبهای ارگونومیک ناشی از کار در حرفه دندانپزشکی

عنوان

کتاب آسیبهای ارگونومیک ناشی از کار در حرفه دندانپزشکی

 

به تصریح کتاب: آسیب‌های ارگونومیک، شایع‌ترین نوع آسیب‌های شغلی در بین دندانپزشکان ایرانی می‌باشند…. شیوع و گسترش آسیب‌های ارگونومیک سبب خستگی، فرسودگی، و تحلیل زودرس و در نگاهی اقتصادی باعث کاهش ساعات کاری و در یک کلام، کاهش سلامت و بازدهی، روآوردن به فیزیوتراپی و افزایش هزینه‌های درمان می‌شود’.

نگارنده در کتاب حاضر، ضمن اشاره به مشکلات و عوارض ناشی از آسیب‌های ارگونومیک، راه‌کارهایی عملی را به منظور پیش‌گیری و یا به حداقل رساندن عوارض آن مطرح می‌سازد.

عناوین کتاب بدین‌قرار است: آسیب‌های شغلی در حرفه‌ی دندانپزشکی، آناتومی نرمال و تغییرات آن، آسیب‌های ارگونومیک ناشی از کارمستمر، وضعیت‌های صحیح قرارگیری حین انجام کار، راه‌های پیش‌گیری و درمان آسیب‌های ناشی از کارمستر دندانپزشکی، و حرکات نرمشی برای رفع خستگی.

 

  • هرگونه سوالی در رابطه با کتاب آسیبهای ارگونومیک ناشی از کار در حرفه دندانپزشکی داشتید در نظرات ثبت کنید تا بررسی شود.

    هر مطلبی لازم داشتید, کافیه سفارش دهید تا در سایت قرار گیرد.

 

حتما بخوانید:

ارگونومی در دندان پزشکی

بهداشت دهان و دندان

22 عادتی که دندان‌ها را خراب می‌کند

مدیر وبسایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای, علاقمند به ایمنی و بهداشت و نرم افزارهای مربوطه هستم و همراه با تیم تخصصی سعی می کنم که محیطی پرباری را برای شما عزیزان فراهم کنم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فید برنر
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله زیر را حل کنید: *