کتابچه سومین همایش دوساله ارگونومی

کتابچه سومین همایش دوساله ارگونومی

کتابچه سومین همایش دوساله ارگونومی

کتابچه سومین همایش دوساله ارگونومی

فرمت: Pdf   تعداد صفحات: 252

 

هدف ارگونومی اطمینان از برآورده شدن نیازهای انسان برای انجام کار بصورت ایمن و اثربخش در طراحی سیستمهای کار است. طی دهه های گذشته نقش حیاتی ارگونومی در بهبود کیفیت، افزایش بهره وری، بهبود کیفیت زندگی کاری، ایمنی و کارایی کلی سازمان مشخص تر شده است. متخصصان ارگونومی با بهینه کردن تناسب بین انسان، ماشین، محيط وسازمان کارایی انسان و سیستمها را بهبود بخشیده اند. در حال حاضر توجه به ارگونومی از حد یک ابزار فراتر رفته و به یک استراتژی جهت بهبود کیفیت و بهره وری، ایجاد محیط کار مناسب، پیشگیری از حوادث و بیماری های ناشی از کار و بهبود راندمان و عملکرد انسان تبدیل شده است. انجمن ارگونومی و مهندسی عوامل انسانی ایران با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه صنعتی شریف به منظور اشاعه و توسعه تخصصی کاربردی دانش ارگونومی، ایجاد بستر مناسب جهت تبادل تجربیات در سطح ملی و بین المللی، آشنا ساختن مدیران صنایع و سازمان ها و تصمیم سازان با جنبه های کاربردی ارگونومی و نیز تثبیت جایگاه و نقش ارگونومی در روند توسعه کشور، سومین همایش بین المللی ارگونومی ایران را با حضور اساتید برجسته ارگونومی، پژوهشگران، مدیران و کارشناسان صنایع و دانشجویان را برگزار می نمایند. این همایش فرصتی است تا اساتید، دانشجویان و صاحب نظران از سراسر دنیا در این عرصه گرد هم آیند و با هم اندیشی، راهکارهای علمی و عملی برای حل مسائل و مشکلات ارگونومیک ارائه نمایند.

در این کتابچه چکیده بیش از 240 مقاله که به ثبت رسیده است جمع آوری شده است. موضوعات مقالات به صورت کلی به شرح زیر می باشند:

  1. ارگونومی فیزیکی و سخت افزار (طراحی محصول)
  2. ارگونومی شناختی (طراحی نرم افزار, خطای انسانی و عملکرد شغلی)
  3. ارگونومی سازمانی و مشارکتی (طراحی سازمانی, استرس شغلی,بهره وری, کیفیت)
  4. ارگونومی محیطی
  5. ارگونومی فرهنگی و اجتماعی
  6. ارگونومی توانبخشی (سالمندی, توانمندسازی, معلولیت)
  7. ارگونومی و ایمنی

 

لطفا ابتدا در سایت ثبت نام کنید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

 

  • هرگونه سوالی در رابطه با کتابچه سومین همایش دوساله ارگونومی داشتید در نظرات ثبت کنید تا بررسی شود.

    هر مطلبی لازم داشتید, کافیه سفارش دهید تا در سایت قرار گیرد.

 

حتما بخوانید:

دانلود کتاب چک پوینت های ارگونومی

کتاب شیوه های ارزیابی پوسچر در ارگونومی شغلی دکتر چوبینه

چک پوینت های ارگونومی در کار مراقبت های بهداشتی

آرشیو مجلات ارگونومی

 

مدیر وبسایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای, علاقمند به ایمنی و بهداشت و نرم افزارهای مربوطه هستم و همراه با تیم تخصصی سعی می کنم که محیطی پرباری را برای شما عزیزان فراهم کنم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فید برنر
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله زیر را حل کنید: *