آلودگی آب و خاک

نصب 6 دستگاه تامین آب سالم

نصب 6 دستگاه تامین آب سالم

نصب 6 دستگاه تامین آب سالم

 

نصب 6 دستگاه تامين آب سالم در مناطق آلوده به نيترات

معاون بهداشتي وزارت بهداشت با اشاره به پيگيري موضوع آلودگي آب برخي از مناطق تهران به نيترات توسط وزارتخانه‌هاي بهداشت و نيرو گفت: تا كنون شش دستگاه تامين آب سالم در اين مناطق نصب شده است.دكتر عليرضا مصداقي نيا در گفت‌وگو با خبرنگار علمي «شبكه خبر دانشجو»، اظهار داشت: وزارت نيرو در حال پيگيري مشكل آلودگي آب برخي از مناطق تهران به نيترات بوده و تا كنون اقداماتي را انجام داده است.وي از نصب شش مورد دستگاه تامين آب سالم در اين مناطق خبر داد و افزود: برخي از چاه‌هاي آبي كه آلودگي زياد داشتند نيز از رده خارج شده اند.

معاون بهداشتي وزارت بهداشت تاكيد كرد: در حال حاضر با اقدامات صورت گرفته وضع آلودگي آب اين مناطق بهتر شده و براي رفع آلودگي به طور كامل، اقدامات لازم در حال انجام است.مصداقي نيا در خصوص استفاده از آب‌هاي بطري تصريح كرد: مصرف آب‌هاي بطري تنها براي كودكان زير سه ماه و زنان باردار توصيه شده است و استفاده آب اين مناطق براي بزرگسالان مشكلي ايجاد نمي كند.

وي در خصوص سلامت آب هاي معدني كه در بازار عرضه مي شود، گفت: سلامت آب‌هاي معدني توسط وزارت بهداشت ارزيابي مي شود و در حال حاضر هيچ مورد خاصي در زمينه آلوده بودن آب‌هاي معدني موجود در بازار مشاهده نشده است.معاون بهداشتي وزارت بهداشت خاطرنشان كرد: وزارت بهداشت تا كنون هيچ ليستي مبني بر آلوده بودن برخي از برندهاي آب معدني موجود در بازار اعلام نكرده و ارزيابي آب‌هاي معدني تا كنون خوب بوده است.

 

مدیر وبسایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای, علاقمند به ایمنی و بهداشت و نرم افزارهای مربوطه هستم و همراه با تیم تخصصی سعی می کنم که محیطی پرباری را برای شما عزیزان فراهم کنم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فید برنر
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله زیر را حل کنید: *