معدن هشونی بیست و یکمین قربانی را گرفت

معدن هشونی بیست و یکمین قربانی را گرفت
ثبت امتیاز شما

معدن هشونی بیست و یکمین قربانی را گرفت

کرمان – خبرگزاری مهر: تعداد تلفات معادن استان کرمان با مرگ یک معدنکار در معدن هشونی به 21 مورد در سال جاری رسید و از مرز تراژدی نیز گذشت. به گزارش خبرنگار مهر در کرمان، در حالیکه طی ماه گذشته به دلیل بروز دو حادثه پی در پی و مرگ دو کارگر در معادن زغال سنگ کرمان تعداد جان باختگان معادن کرمان به 20 نفر رسیده بود شب گذشته با مرگ یک کارگر در تونل شماره 18 معدن هشونی این تعداد به 21 نفر رسید و در واقع از ابتدای سال جاری 21 خانواده داغدار و نان آور خانواده خود را از دست داده اند.فرماندار شهرستان کوهبنان که معادن هشونی در این شهرستان واقع شده اند در گفتگو با خبرنگار مهر در کرمان اظهار داشت: شب گذشته یک کارگر در معدن شماره 18 هشونی جان خود را از دست داد.علی توکلی با اشاره به اینکه مرگ این کارگر به دلیل بروز حادثه بوده است، گفت: تحقیقات اولیه نشان داده که مرگ این معدنکار به دلیل ریزش معدن و یا گازگرفتگی نبوده است و هم اکنون تیمهای کارشناسی درحال بررسی علت بروز حادثه هستند.وی افزود: دلیل اصلی بروز این حوادث عدم رعایت ایمنی لازم در معادن و همچنین بی احتیاطی کارگران است.از ابتدای سال جاری تاکنون تنها در معادن زغال سنگ کوهبنان پنج حادثه رخ داده است.
متولد آذر 1369. کارشناس بهداشت حرفه اي ناپیوسته از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشم. باتوجه به پراکندگی موضوعات تصمیم به راه اندازی این سایت گرفته ام و در این راستا به یاری همه مهندسین نیازمندم. انشا... بتوانیم به کمک همه، سایت پر محتوایی برای همکاران داشته باشیم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فید برنر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید