فیلم اموزشی مجموعه حوادث لیفتراک

tavajoh فیلم اموزشی مجموعه حوادث لیفتراک

امروز نیز با هدیه ای ویژه در خدمت شما هستیم همانطور که قبلا هم مشاهده کرده اید persian hse اولین وبسایتی است که به صورت منظم فیلم های اموزشی ایمنی را به شما تقدیم می کند.امروز برای شما همکاران کلیپی از بیش از 10 تصادف و فاجعه مربوط به لیفتراک آورده ایم که از آوار شدن تمامی محصولات یک کارخانه تا مرگ انسان را شامل می شود .به زودی جامع ترین فیلم اموزشی ایمنی لیفتراک را در دو قسمت و زمان 40 دقیقه به شما تقدیم می کنیم که از تعمیرات لیفتراک تا تمامی موارد ایمنی ان را شامل می شود اما پیش از آن با حوادث لیفتراک شروع می کنیم.و یک خبر خوش به زودی تمامی فیلم های آموزشی safetycare که یک شرکت اموزش ایمنی است با کیفیت اورجینال و قیمت بیش از 800 یورو در اروپا را به صورت رایگان برای شما قرار می دهیم.با ما در ادامه مطلب همراه باشید.
زمان : 4 دقیقه
کیفیت : خوب
فیلم اموزشی مجموعه حوادث لیفتراک
مهندس لطفا به این مطلب امتیار دهید

متولد آذر 1369. کارشناس بهداشت حرفه اي ناپیوسته از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشم. باتوجه به پراکندگی موضوعات تصمیم به راه اندازی این سایت گرفته ام و در این راستا به یاری همه مهندسین نیازمندم. انشا... بتوانیم به کمک همه، سایت پر محتوایی برای همکاران داشته باشیم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فیدبرنر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید