طرح خلاقانه تصفیه دستی آب در شرایط اضطراری

پیش فرض طرح خلاقانه تصفیه دستی آب در شرایط اضطراری

توضیح: احتمالا مطلب زیر شاید به نوعی غیرمتعارف باشه اما روش تصفیه ای است که در بزرگترین آبشیرین کنها داره استفاده میشه. سیستم اسمز معکوس (RO) با راندمان بسیار بالا در آبشیرین کنها استفاده میشه که حتی میکربها نیز حذف میشوند.

اين وسيله براي مكان هايي طراحي شده كه آب آشاميدني سالم وجود ندارد و يا در دسترس نيست . به كمك اين وسيله شما ميتوانيد ادرار خود و يا حيوانات را تبديل به آب آشاميدني قابل خوردن كنيد. شايد الان كه سيراب پاي كامپيوتر خودتون نشستيد با خودتون بگين هرگز از آب بدست اومده از اين وسيله نمي نوشين ولي در بياباني كه آب طلاست بي شك نظرتان تغيير خواهد يافت . براي استفاده از اين وسيله 3 مرحله بايد توسط شما صورت گيرد : 1- ادرار 2- قرار دادن وسيله در بين پاهايتان و تلمبه زدن با كليك هاي بغل هاي وسيله 3- نوشيدن آب گواراري حاصل از ادرار

براي تبديل ادرار به آب بايد فرايند هايي همچون از بين بردن بو ، از بين بردن رنگ و از بين بردن ميكروب ها ي موجود در اونه كه براي همه ي اين فرايند ها در اين وسيله فكر شده .تبديل فاضلاب و ادرار به گونه اي در تصفيه خانه هاي بزرگ در گذشته نيز انجام ميشده اما در اين طرح مبتكر خلاقي به نام Leonardo Manavella اومده و اين فرايند رو در قمقه اي همراه شما ايجاد كرده كه در نوع خوش خارق العاده است .

طرح خلاقانه تصفیه دستی آب در شرایط اضطراری
مهندس لطفا به این مطلب امتیار دهید

متولد آذر 1369. کارشناس بهداشت حرفه اي ناپیوسته از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشم. باتوجه به پراکندگی موضوعات تصمیم به راه اندازی این سایت گرفته ام و در این راستا به یاری همه مهندسین نیازمندم. انشا... بتوانیم به کمک همه، سایت پر محتوایی برای همکاران داشته باشیم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فیدبرنر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید