طرح خلاقانه تصفیه دستی آب در شرایط اضطراری

طرح خلاقانه تصفیه دستی آب در شرایط اضطراری

طرح خلاقانه تصفیه دستی آب در شرایط اضطراری

احتمالا مطلب زیر شاید به نوعی غیرمتعارف باشه اما روش تصفیه ای است که در بزرگترین آب شیرین کن ها داره استفاده میشه. سیستم اسمز معکوس (RO) با راندمان بسیار بالا در آب شیرین کنها استفاده میشه که حتی میکرب ها نیز حذف می شوند.

 

اين وسيله براي مكان هايي طراحي شده كه آب آشاميدني سالم وجود ندارد و يا در دسترس نيست . به كمك اين وسيله شما مي توانيد ادرار خود و يا حيوانات را تبديل به آب آشاميدني قابل خوردن كنيد. شايد الان كه سيراب پاي كامپيوتر خودتون نشستيد با خودتون بگين هرگز از آب بدست اومده از اين وسيله نمي نوشين ولي در بياباني كه آب طلاست بي شك نظرتان تغيير خواهد يافت .

براي استفاده از اين وسيله 3 مرحله بايد توسط شما صورت گيرد :

  1. ادرار
  2. قرار دادن وسيله در بين پاهايتان و تلمبه زدن با كليك هاي بغل هاي وسيله
  3. نوشيدن آب گواراري حاصل از ادرار

براي تبديل ادرار به آب بايد فرايند هايي همچون از بين بردن بو، از بين بردن رنگ و از بين بردن ميكروب ها ي موجود در اونه كه براي همه ي اين فرايند ها در اين وسيله فكر شده .تبديل فاضلاب و ادرار به گونه اي در تصفيه خانه هاي بزرگ در گذشته نيز انجام ميشده اما در اين طرح مبتكر خلاقي به نام Leonardo Manavella اومده و اين فرايند رو در قمقه اي همراه شما ايجاد كرده كه در نوع خوش خارق العاده است

 

مدیر وبسایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای, علاقمند به ایمنی و بهداشت و نرم افزارهای مربوطه هستم و همراه با تیم تخصصی سعی می کنم که محیطی پرباری را برای شما عزیزان فراهم کنم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فید برنر
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله زیر را حل کنید: *