منابع کنکور ارشد بهداشت حرفه ای رتبه 1 سال 96

جزئیات و شرایط شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی

جزئیات و شرایط شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی

جزئیات و شرایط شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی

 

کنکور کاردانی به کارشناسی یا همان کارشناسی ناپیوسته هر ساله توسط سازمان سنجش و به منظور ورود داوطلبان با مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) به دوره کارشناسی ( لیسانس ) انجام برگزار می شود . چند سالی هست اکثر دانشگاه هایی که در مقطع کارشناسی ناپیوسته پذیرش دانشجو دارند آزمون ورودی را از روند پذیرش خود حذف کرده اند و بصورت بدون کنکور دانشجو می گیرند اما همچنان در رشته های پرمتقاضی مثل رشته های گروه پزشکی و البته در دانشگاه های پرمتقاضی مثل دانشگاه های دولتی روزانه همچنان پذیرش بصورت با آزمون است . در این میان دانشگاه آزاد هم صرفا در رشته های گروه پزشکی پذیرش با آزمون دارد که برای شرکت در آن نیز باید در همین ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98شرکت کرد وگرنه کلیه رشته محل های غیر پزشکی دانشگاه آزاد بصورت بدون آزمون دانشجو می گیرند . در این مقاله قصد داریم جزئیات مهمی مانند انتخاب رشته ، زمان ، نحوه و شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98 را خدمت شما مخاطبین دانشجویان بهداشت حرفه ای عرضه کنیم .

زمان و نحوه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98 بر اساس زمان ثبت نام سال گذشته احتمالا در دهه دوم اردیبهشت آغاز شود . نحوه ثبت نام بصورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش انجام می شود . با وجود اینکه ثبت نام برخی از رشته ها بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی است ، کلیه داوطلبان باید در بازه ای که ذکر شد حتما ثبت نام اینترنتی خود را انجام داده و رسید ثبت نام بگیرند . پس ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98فارغ از اینکه رشته مدنظر شما با آزمون است یا بدون آزمون باید توسط کلیه داوطلبان انجام بگیرد . یکی از مهم ترین بخش های ثبت نام ، انتخاب رشته محل های مورد نظر است که این مرحله باید در زمان ثبت نام انجام شود که در ادامه به توضیح انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی نیز پرداخته ایم .

 

شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98

طبق آنچه در دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی درج شده شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98 ( به شرط نداشتن مشکل نظام وظیفه برای آقایان ) به شرح زیر است :

  1. کلیه داوطلبانی که در حال حاضر مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) دارند یا تا 31 شهریور 98 فارغ التحصیل می شوند می توانند در آزمون شرکت کنند . اگر داوطلبی مدرک فوق دیپلم خود را تا پایان بهمن 98 اخذ می کند حق دارد در آزمون شرکت کند ولی صرفا می تواند رشته محل های نیمسال دوم را انتخاب کند .
  2. اگر داوطلبی کاردانی یکی از رشته گروه پزشکی که طرح اجباری دارند را داشته باشد بشرطی بدون انجام دوره طرح می تواند در آزمون شرکت کند که رشته انتخابی او در کنکور کاردانی به کارشناسی 98 دارای طرح اجباری باشد .
  3. داوطلبانی که مدرک بالاتر از کارشناسی داشته باشند حق ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98 در رشته های گروه پزشکی و غیر پزشکی را ندارند .
  4. داوطبانی که قبلا یک بار در مقطع کارشناسی ناپیوسته از مزایای تحصیل رایگان استفاده کرده اند درصورت شرکت مجدد در کنکور کاردانی به کارشناسی 98 و درصورت قبولی در رشته محل های روزانه موظفند مانند دانشجویان دوره نوبت دوم ( شبانه ) شهریه پرداخت کنند .
  5. پذیرفته شدگان دوره های روزانه در سال 97 حق ثبت نام در کنکور کاردانی به کارشناسی 98 را ندارند ( مشکلی برای ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های غیر روزانه کنکور 97 وجود ندارد )

 

  • هرگونه سوالی در رابطه با جزئیات و شرایط شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی داشتید در نظرات ثبت کنید تا بررسی شود.

    هر مطلبی لازم داشتید, کافیه سفارش دهید تا در سایت قرار گیرد.

حتما بخوانید:

⇐ سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی بهداشت حرفه ای + پاسخنامه تشریحی (عوامل زیان اور محیط کار)

منابع کنکور کاردانی به کارشناسی بهداشت حرفه ای

 

مدیر وبسایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای, علاقمند به ایمنی و بهداشت و نرم افزارهای مربوطه هستم و همراه با تیم تخصصی سعی می کنم که محیطی پرباری را برای شما عزیزان فراهم کنم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فید برنر
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله زیر را حل کنید: *