جزئيات و شرايط شرکت در کنکور کارداني به کارشناسي

جزئيات و شرايط شرکت در کنکور کارداني به کارشناسي
ثبت امتیاز شما

جزئيات و شرايط شرکت در کنکور کارداني به کارشناسي

جزئيات و شرايط شرکت در کنکور کارداني به کارشناسيتوکلي به مهر خبر داد: جزئيات و شرايط شرکت در کنکور کارداني به کارشناسي/ آغاز ثبت نام از (دوشنبه)معاون سازمان سنجش آموزش کشور با تشريح شرايط و ضوابط شرکت در آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته گفت: ثبت نام براي شرکت در اين آزمون از ساعت 9 صبح فردا دوشبه 3 اسفندآغاز مي شود و در پايان روز يکشنبه 9 اسفند به پايان مي رسد.
حسين توکلي در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: دارندگان ‌‌مدرک‌ کارداني ناپيوسته و همچنين مدرک کارداني پيوسته نظام جديد آموزش متوسطه مورد تأييد شوراي ‌عالي انقلاب‌ فرهنگي‌ يا وزارت‌ علوم‌ و وزارت‌ بهداشت‌ و دانشجويان سال آخر مقطع کارداني که حداکثر تا 30 اسفند دماه فارغ ‌التحصيل شوند مي‌توانند در اين آزمون ثبت‌نام و شرکت کنند و برحسب ضوابط نسبت به انتخاب رشته‌ مبادرت کنند.
وي اظهار داشت: دارندگان مدرک کارداني پيوسته نظام جديد آموزش متوسطه (به استثناء کاردان‌هاي رشته تحصيلي کارداني بهداشت مدارس که مدارک آنان از سوي وزارت آموزش و پرورش صادر شده است) مجاز به شرکت در آزمون پذيرش دانشجو از دوره کارداني به دوره کارشناسي ناپيوسته رشته ‎هاي تحصيلي گروه آموزشي پزشکي نيستند.معاون اجرايي سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فارغ‎التحصيلان کارداني و دانشجويان نيمسال آخر مقطع کارداني گروه آموزشي پزشکي از لحاظ خدمات قانوني بايد واجد شرايط باشند.وي اظهار داشت: ثبت ‎نام و شرکت کليه کاردانهاي گروه آموزشي پزشکي بدون رعايت سهميه ‎هاي30 درصد و 70 درصد در آزمون ورودي دوره‎هاي کارشناسي ناپيوسته بلامانع خواهد بود مشروط به اينکه مقطع کارشناسي ناپيوسته رشته تحصيلي آنان مشمول قانون خدمت پزشکان و پيراپزشکان باشد در غير اين ‌صورت ملزم به انجام خدمات قانوني قبل از شرکت در آزمون خواهند بود.
توکلي افزود: پذيرفتگان گروه آموزشي پزشکي پس از فارغ ‎التحصيل شدن بايد برابر طول مدت تحصيل، تعهد خدمت به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي بسپارند و در صورت استنکاف از انجام تمام يا قسمتي از خدمت تعهد شده، بايد دو برابر هزينه تحصيلات را تمام يا به تناسب مدتي که خدمت نکرده اند، بپردازند.
وي با بيان اينکه دارندگان مدرک تحصيلي با ارزش بالاتر از کارداني حق شرکت در اين آزمون را ندارند، گفت: دانشجويان مشغول به تحصيل در دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي کشور حق ثبت ‎نام و شرکت در اين آزمون را ندارند و در صورت شرکت با آنان طبق مقررات رفتار خواهد شد و اگر هم پذيرفته شوند پذيرش آنها «کان لم يکن» تلقي و يک نوبت از حداکثر دو نوبت قبولي براي آنان منظور خواهد شد.
معاون سازمان سنجش آموزش کشور گفت: پذيرفته شدگان رشته ‌هاي تحصيلي دوره‌هاي روزانه در آزمون پذيرش دانشجو از دوره کارداني به دوره کارشناسي ناپيوسته سال 1388 حق ثبت‎نام و شرکت در اين آزمون را ندارند.
وي افزود: پذيرفته شدگان مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي و همچنين دوره‎هاي نوبت دوم کليه دانشگاه‎ها و مؤسسات آموزش عالي در آزمون پذيرش دانشجو از دوره کارداني به دوره کارشناسي ناپيوسته سال 1388، پس از انصراف قطعي از تحصيل و در صورت نداشتن مشکل نظام وظيفه مي‎توانند در اين آزمون ثبت‎نام و شرکت کنند.زمان برگزاري آزمون و توزيع کارت آزمون کارداني به کارشناسي توکلي درباره زمان برگزاري آزمون و توزيع کارت آزمون کارداني به کارشناسي به مهر گفت: کارت ورود به جلسه آزمون از روز دوشنبه 4 بر روي سايت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org قرار مي‌ گيرد تا داوطلبان بتوانند نسبت به پرينت آن اقدام کنند.وي اظهار داشت: آزمون ورودي کارداني به کارشناسي ناپيوسته سال 1389 بر اساس برنامه زماني پيش بيني شده در صبح وعصر روز پنجشنبه 7 مردادماه برگزار خواهد شد.http://bpdanesh.ir/detailnews.asp?id=12445
متولد آذر 1369. کارشناس بهداشت حرفه اي ناپیوسته از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشم. باتوجه به پراکندگی موضوعات تصمیم به راه اندازی این سایت گرفته ام و در این راستا به یاری همه مهندسین نیازمندم. انشا... بتوانیم به کمک همه، سایت پر محتوایی برای همکاران داشته باشیم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فید برنر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید