کنترل پروژه

بررسی تعداد سوالات تخصصی بهداشت حرفه ای در چند سال اخیر

بررسی تعداد سوالات تخصصی بهداشت حرفه ای در چند سال اخیر

ضمن تشکر از مهندس گودرزی (رتبه 1 سال 96) که تعداد سوالات چند سال اخیر را مورد بررسی قرار داده تا داوطلبان ارشد بتوانند بودجه بندی تعداد سوالات دروس تخصصی را داشته باشند و بر اساس آن زمان, هزینه و … خود را برای دروس تنظیم کنند.

یکی از موضوعات مهم در هر آزمونی برنامه ریزی دروس با توجه به اهمیت دروس می باشد. دانستن بودجه بندی سوالات به شما کمک می کند تا با برنامه ریزی دقیق, موضوعاتی را برای مطالعه انتخاب کنید که بیشترین تاثیر را در قبولی شما دارند.

بودجه بندی تعداد سوالات دروس تخصصی آزمون ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای

بودجه بندی تعداد سوالات کنکور ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای

طبق جدول بالا از سال 93 به بعد و پس از جدا شدن سوالات ارگونومی از دروس تخصصی بودجه بندی سوالات تقریبا ثایت بوده و انتظار می رود در سال های آتی نیز این روند ادامه داشته باشد. دروس عوامل شیمیایی, سیم شناسی و ایمنی بیشترین تعداد سوالات را به خود اختصاص داده اند و با توجه به ضریب دروس اختصاصی باید باید نگاه ویژه ای به ایت دروس در برنامه ریزی داشت.

البته باید در نظر داشت سوالاتی از دروس عوامل فیزیکی (تنش حرارتی, صدا و ارتعاش, مهندسی روشنایی و پرتو) در درس فیزیک مطرح می شوند.

 

حتما بخوانید:

 مصاحبه با رتبه های برتر ارشد بهداشت حرفه ای سال 96

 منابع کنکور ارشد بهداشت حرفه ای رتبه 1 سال 96 (مهندس گودرزی)

 دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد بهداشت حرفه ای + کلید سوالات

مدیر وبسایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای, علاقمند به ایمنی و بهداشت و نرم افزارهای مربوطه هستم و همراه با تیم تخصصی سعی می کنم که محیطی پرباری را برای شما عزیزان فراهم کنم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فید برنر
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله زیر را حل کنید: *