دانلود جزوه آموزش HSE

اولین بازی آموزشی HSE

اولین بازی آموزشی HSE

اولین بازی آموزشی HSE

در طول این مدت مطالبی کم و بیش در سایت منتشر شد اما سعی بر آن بود که کیفیت مطالب بالا بوده و نخستین بار در ایران توزیع شده باشد. امروز نیز همان طور که وعده داده بودیم اولین بازی آموزشی HSE را با زبان فارسی در دنیای وب منتشر می کنیم.در این بازی شما باید در طول 5 دقیقه خطرات این کارگاه ساختمانی را شناسایی کنید.

پس از شناسایی هر خطر شما باید با تجربه خود آن را ایمن نمایید یعنی به یک سوال سه گزینه ای پاسخ دهید.در پایان با توجه به امتیازی که کسب نموده اید شرح کلی از وضعیت دانش ایمنی شما بیان خواهد شد.از این بازی برای آموزش کارگران و حتی اعضای خانواده به راحتی می توان استفاده کرد و نتیجه های مطلوبی گرفت.

منتظر بازی های آموزشی بعدی ما باشید. در ادامه مطلب می توانید بازی کنید و یا بازی را دانلود نمایید.

برای بازی به صورت انلاین لطفا تا لود شدن فایل منتظر بمانید. لازم به ذکر است که برای بازی باید مرورگر شما مجهز به FLASH PLAYER باشد.

حجم فایل :3 مگابایت

کیفیت : عالی

اولین بازی آموزشی HSE
مهندس لطفا به این مطلب امتیار دهید

متولد آذر 1369. کارشناس بهداشت حرفه اي ناپیوسته از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشم. باتوجه به پراکندگی موضوعات تصمیم به راه اندازی این سایت گرفته ام و در این راستا به یاری همه مهندسین نیازمندم. انشا... بتوانیم به کمک همه، سایت پر محتوایی برای همکاران داشته باشیم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فیدبرنر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید