ارزیابی و طراحی تهویه در کارگاه ام دی اف (MDF)

ارزیابی و طراحی تهویه در کارگاه ام دی اف (MDF)

ارزیابی و طراحی تهویه در کارگاه ام دی اف (MDF)

عنوان پروژه :

ارزیابی و طراحی تهویه در کارگاه ام دی اف(MDF)

استاد دکتر برزگر

صلاح  علی زاده

کارشناسی ناپیوسته مهندسی بهداشت حرفه ای

مقدمه:

پرسنل کارگاهMDF که در این کارگاه مذکور قسمت های از پروسه ی نجاری معمولی هم انجام می شود، در مواجه ی عوامل زیان متفاوتی می باشند. عوامل زیان آورشامل عوامل شیمیایی(چسپ،روغن های و گریسهای قابل استفاده)،عوامل فیزیکی (صدا،ارتعاش،روشنایی)عوامل ارگونومیکی،عوامل روانی،ایمنی دستگاه های کارگاه،واحتمال بالای حریق و… می باشد.

طبق مطالعات انجام شده روی 1000 مورد حادثه در كارگاههای نجاری که MDF نوعی از این کارگاهها می باشد.مشخص شده است ، 4 درصد حوادث هنگام كار با ماشین برش چوب با تیغهای باریک،درصد بیشتری به علت گیر كردن لباس به تیغه چوب بری و تعداد دیگر نیز به علت سهل انگاری به هنگام تمیز كردن دستگاه و یا گذاشتن و برداشتن قطعات چوب روی میز كار، قبل از توقف كامل دستگاه اتفاق افتاده است. خطرات احتمالي كه سلامتي افراد را تهدید مي كند با استفاده از وسایل حفاظت فردی و روش كار مناسب تحت كنترل در خواهد آمد.

پروژه انجام گرفته به صورت کامل با شرح دادن تمام مراحل کار٬ تصایر مربوطه٬ توضیحات و محاسبات در یک فایل  ۳۵ صفحه ای ورد برای شما تهیه شده است.

سوالی داشتید در نظرات بپرسید


لطفا ابتدا در سایت ثبت نام کنید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید


حتما بخوانید:

دانلود مقاله ترجمه شده تهویه صنعتی

نرم افزار طراحی تهویه موضعی

 

ارزیابی و طراحی تهویه در کارگاه ام دی اف (MDF)
رتبه 4 از بین 1 رای

متولد آذر 1369. کارشناس بهداشت حرفه اي ناپیوسته از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشم. باتوجه به پراکندگی موضوعات تصمیم به راه اندازی این سایت گرفته ام و در این راستا به یاری همه مهندسین نیازمندم. انشا... بتوانیم به کمک همه، سایت پر محتوایی برای همکاران داشته باشیم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فیدبرنر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید