استرس کاری

احتمال حملات ‌قلبی در اثر کار زیاد

احتمال حملات ‌قلبی در اثر کار زیاد

احتمال حملات ‌قلبی در اثر کار زیاد تحقیقات جدید دانشمندان بیانگر آن است که کار کردن بیش از 10 ساعت در روز سلامت قلبی افراد را تهدید می‌کند.به گزارش فارس نتایج این تحقیقات حاکی از آن است که کارمندانی که بیش از 10 ساعت در روز کار می‌کنند، 60 درصد بیش از دیگران در معرض ابتلا به بیماری‌های قلبی قرار دارند.

به گزارش «شین هوا»، این پژوهش که نتایج آن در چاپ امروز مجله اروپایی قلب منتشر شده است، با انجام بررسی به مدت 11 سال روی وضعیت 10 هزار کارمند دولتی انگلیسی که بین 39 تا 61 ساله بوده‌اند، صورت گرفته است.

.دانشمندان معتقدند دلایل زیادی برای ارتباط میان کار زیاد و مشکلات قلبی وجود دارد؛ این بیماری‌ها شامل فشار خون بالا، اضطراب یا افسردگی و داشتن شخصیت نوع A که مربوط به افراد پرخاشگر و زودرنج می‌شود، است.

مدیر وبسایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای, علاقمند به ایمنی و بهداشت و نرم افزارهای مربوطه هستم و همراه با تیم تخصصی سعی می کنم که محیطی پرباری را برای شما عزیزان فراهم کنم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فید برنر
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله زیر را حل کنید: *