معضلات شهر تهران

آلودگی هوا در برخی نقاط تهران در مرز اضطراری

آلودگی هوا در برخی نقاط تهران در مرز اضطراری

آلودگی هوا در برخی نقاط تهران در مرز اضطراری

ایلنا: تنها 8 روز زمستان از آغاز زمستان امسال مي‌گذرد اما نه تنها از شدت آﻻينده‌ها در هواي تهران كاسته نشده است، بلكه هواي پايتخت به براي نخستين بار در زمستان امسال به مرز هشدار رسيد، همچنين هوا در برخي نقاط از مرز هشدار عبور كرده و به اضطرار رسيده است.

به گزارش خبرگزاري ايلنا بنا بر اعلام مركز هماهنگي و اطلاع‌ رساني آلودگي هوا براساس اطلاعات رسيده از ايستگاه‌هاي سنجش آلودگي هواي تهران بر ميزان غلظت ‌ آلاينده‌هاي ذرات معلق كمتر از 10 ميكرون افزوده و از ميزان غلظت آلاينده ذرات معلق كمتر از 2/5 ميكرون نسبت به روز گذشته در همين ساعت كاسته شده است.همچنين در ميزان غلظت آلاينده مونواكسيد كربن تغييري مشاهده نمي‌گردد بنابراين ميانگين غلظت آلاينده ذرات معلق كمتر از 2/5 ميكرون فراتر از حد مجاز و شاخص كيفيت هواي تهران هم‌اكنون در شرايط هشدار است.بنا بر اين گزارش ايستگاه‌هاي شهرداري منطقه 16 و منطقه 19 به لحاظ آلاينده‌ها ذرات معلق كمتر از 10 ميكرون در شرايط اضطرار قرار دارند.

مهار توصيه مي‌كند بيماران قلبي و ريوي، سالمندان و كودكان از فعاليت‌هاي طولاني مدت و سنگين در فضاي باز اجتناب نموده و بقيه افراد فعاليت‌هاي طولاني و سنگين خود را در فضاي باز كاهش دهند.

منبع:ایلنا

مدیر وبسایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای, علاقمند به ایمنی و بهداشت و نرم افزارهای مربوطه هستم و همراه با تیم تخصصی سعی می کنم که محیطی پرباری را برای شما عزیزان فراهم کنم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فید برنر
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله زیر را حل کنید: *