آشنایی با کتابخانه ملی دیجیتال پزشکی ایران INLM

آشنایی با کتابخانه ملی دیجیتال پزشکی ایران INLM

معرفی: كتابخانه ملى دیجیتال پزشكى ایران، امكان دسترسى به آخرین منابع اطلاعاتى پزشكى موجود در دنیا را در هر مكان و هر زمان براى اساتید، محققین و دانشچویان پزشكى به صورت یكسان در تمامى دانشگاه ها و مراكز تحقیقاتى پزشكى كشور فراهم مى نماید.
دسترسى یكسان به بیش از 5000 نشریه معتبر پزشكى از بزرگترین ناشرین دنیا، 150 كتاب مرجع مهم از  MDConsult، 20 میلیون خلاصه مقالات علمی در معتبرترین بانک های اطلاعاتی دنیا (از جمله ISI Web of Knowledge)، قریب 2 میلیون پایان نامه دكترا و فوق لیسانس، بیش از صدهزار تصویر پزشكى، حدود 3 هزار دوره بازآموزی پزشکی به صورت آنلاین، همچنین دسترسى به نشریات معتبر Clinics of North America، پروتكل هاى پزشكى، مهارت ها و پروسیژرهاى پزشكى به صورت مالتى مدیا، پیشرفته ترین منابع پزشكى مبتنى بر شواهد (EBM) از جمله Wiley Cochrane Library و نیز دسترسى به مهم ترین اطلس هاى پزشكى دنیا از جمله مهمترین منابعى است كه در قالب كتابخانه ملى دیجیتال پزشكى ایران در اختیار محققین پزشكى كشور قرار گرفته است. در این كتابخانه محققین پزشكى به سیستم بسیار پیشرفته و هوشمند تشخیص پزشكى FirstConsult نیز دسترسى دارند.
عضویت و استفاده از این كتابخانه براى اساتید، محققین و دانشچویان پزشكى رایگان بوده و با به كارگیرى فن آورى هاى پیشرفته كتابخانه دیجیتال شامل Link Technology و Integrated Digital Library، Federated Search هر محقق به سادگى می تواند به آخرین اطلاعات مورد نیاز خود دست یابد.
پوشش موضوعی: هنر و علوم انسانی، علوم پایه و خالص، علوم زیستی و کشاورزی، مهندسی و فن آوری، علوم پزشکی و زیستی، علوم چند رشته ای و عمومی، علوم اجتماعی، تجارت و مدیریت
منابع اطلاعاتی:

 • پایگاه های اطلاعاتی (Databases)
 • مجلات الکترونیکی (EJournals)
 • کتاب های الکترونیکی (EBooks)
 • پزشکی مبتنی بر شواهد (EBM)
 • اطلس های پزشکی (Medical Atlases)
 • تصاویر پزشکی (Medical Images)
 • پروتکل های پزشکی (Medical Protocols)
 • مراحع الکترونیکی و نقشه ها (وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
  دانلود راهنما:

  10

  لینک های دسنرسی:

  http://www.inlm.org

  http://www.digitallibraryplus.com

مدیر وبسایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای, علاقمند به ایمنی و بهداشت و نرم افزارهای مربوطه هستم و همراه با تیم تخصصی سعی می کنم که محیطی پرباری را برای شما عزیزان فراهم کنم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فید برنر
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله زیر را حل کنید: *