ارزیابی ریسک در جوشکاری

ارزیابی ریسک به روش JSA در جوشکاری

ارزیابی ریسک به روش JSA در جوشکاری
رتبه 5 از بین 1 رای

ارزیابی ریسک به روش JSA در جوشکاری

Risk assessment by JSA in welding

JSA با اسامی مترادف Job Hazard Analysis Job Hazard Breakdown و Safety Task Assignment … یکی از روش های پیشگیری حادثه و آنالیز خطر است که سابقه اجرای آن در کشورها صنعتی به حدود سالهای قبل از سالهای قبل از 1930 می رسد. این روش مهمترین ابزار مدیریتی موجود است که به حذف خطرات و کاهش جراحات و حوادث محیط کار کمک می کند همچنین با شناسیی خطرها در فرایند تولیدهای تکمیل شده می توان جهت باز آموزی کارگران و jsa بهره وری و راندمان افزایش می یابد از این اموزش کارگان جدید و بررسی علل حوادث اتفاق افتاده استفاده شود.

مقدمه ای برای جوشکاری

جوشکاری یکی از رشته های پرهزینه در صنعت و آموزش ابتدایی و عالی است. انتخاب جوانان در هر سن و مدارج تحصیلی و کارخانه ای, با داشتن قدرت تحمل کار با آتش, قدرت تحمل خطرات و آموزش تخصصی به این جوانان بسیار مشکل است. زیرا سرمایه های عظیم آموزشی احتیاج دارد تا یک متخصص به تمام معنی یا یک مهندس جوشکاری واقعی تربیت شود.

 این پست در تاریخ 1396/4/28 روزرسانی شد و « ارزیابی ریسک به روش jsa در نجاری » اضافه گردید.

برای دیدن ادامه مطلب فایل پیوستی را دانلود کنید:

لطفا ابتدا در سایت ثبت نام کنید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

 

متولد آذر 1369. کارشناس بهداشت حرفه اي ناپیوسته از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشم. باتوجه به پراکندگی موضوعات تصمیم به راه اندازی این سایت گرفته ام و در این راستا به یاری همه مهندسین نیازمندم. انشا... بتوانیم به کمک همه، سایت پر محتوایی برای همکاران داشته باشیم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فید برنر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید