علایم و تابلوهای ایمنی خروج اضطراری

علايم و تابلوهای ايمنی خروج اضطراری

علايم و تابلوهاي ايمني خروج اضطراري

تمايلي كه در 30 سال اخير براي احداث ساختمانهاي بلند و بزرگ بوجود آمده است ، مهندسين ايمني را با چالش هاي فراواني مواجه نموده است . ساختمان سازي براي سرمايه گذاران و پيمانكاران جذابيت هاي زيادي دارد، زيرا بازگشت سرمايه به خصوص در مراكز شهرها كه حداكثر استفاده از زمين به عمل مي آيد، با سود همراه است. با اين وجود روش هاي مدرن ساخت و ساز، ارتفاع بلند ، مصالح ساخ تماني قابل اشتعال ، طراحي هاي داخلي ومحدوديت هاي موجود به همراه افزايش تراكم جمعيت و لوازم قابل اشتعال ، مشكلات فراواني را براي متخصصان وطراحان ايمني ايجاد كرده است.

يكي از اين مشكلات پخش دود و حرارت ناشي از آتش سوزي در ساختمان وكاهش توانايي فرار متصرفان درساختمان هاي بزرگ مي باشد كه سالانه جان صدها نفر از دست مي رود . علايم و تابلوهاي نورتاب خروج اضطراري  نسل جديدي از علايم خروج است كه به جهت كاهش صدمات جاني مورد استفاده قرار مي گيرد.

 

 

لطفا ابتدا در سایت ثبت نام کنید
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

مدیر وبسایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای, علاقمند به ایمنی و بهداشت و نرم افزارهای مربوطه هستم و همراه با تیم تخصصی سعی می کنم که محیطی پرباری را برای شما عزیزان فراهم کنم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فید برنر
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله زیر را حل کنید: *