نشت رادیواکتیو در کالیفرنیا آمریکا

نشت رادیواکتیو در کالیفرنیا آمریکا

نشت رادیواکتیو در کالیفرنیا آمریکا

به دنبال نشت رادیواکتیو در یک تأسیسات هسته‌ای واقع در جنوب کالیفرنیا، راکتور این نیروگاه هسته‌ای که برق ۱.۴ میلیون خانوار این ایالت را تأمین می‌کند، تعطیل شد.به گزارش مشرق به نقل از فارس، شبکه “راشاتودی” خبرداد: به دنبال نشت رادیواکتیو در یک تأسیسات هسته‌ای جنوب کالیفرنیا که برق ۱.۴ میلیون خانوار این ایالت آمریکایی را تأمین می‌کند، منجر به تعطیلی یکی از رآکتورهای این نیروگاه هسته‌ای شد.

علیرغم آنکه مقامات آمریکایی اصرار دارند که همه امور در سایت هسته‌ای “سان اونفور” به خوبی پیش می‌رود اما این اولین باری نیست که نیروگاه هسته‌ای مسائل جدی درباره امنیت در آمریکا مطرح کرده است.بر اساس این گزارش، تعطیلی این رآکتور هسته‌ای مقامات ایالت کالیفرنیا را وادار کرد که عملیات بخش ۳ این نیروگاه را متوقف کنند و بخش ۲ از این ایستگاه هسته‌ای نیز در زمان بروز این رخداد به منظور به روز شدن، خاموش بود.

خبرگزاری آسوشیتدپرس در تحلیل خود اعلام کرد که از سال ۲۰۰۵ تاکنون ۱۱۳ مورد هشدار در تأسیسات هسته‌ای کالیفرنیا مشاهده شده است که می توان دلیل برخی از آنها را فرسودگی است.

نشت رادیواکتیو در کالیفرنیا آمریکا
مهندس لطفا امتیازتو ثبت کن!

متولد آذر 1369. کارشناس بهداشت حرفه اي ناپیوسته از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشم. باتوجه به پراکندگی موضوعات تصمیم به راه اندازی این سایت گرفته ام و در این راستا به یاری همه مهندسین نیازمندم. انشا... بتوانیم به کمک همه، سایت پر محتوایی برای همکاران داشته باشیم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فیدبرنر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *