سه کارگر در آتش چاه نفت سوختند

سه کارگر در آتش چاه نفت سوختند

آفتاب: نبود امکانات کافی برای امنیت کارگران بار دیگر حادثه آفرید و سه کارگر در آتش چاه نفت سوختند. چاه نفت شماره پانزده در سه راه بی‌بی حکیمه در گچساران از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد آتش گرفت و موجب سوختگی سه کارگر شد. به گزارش ایسنا، سرهنگ قدرت‌الله بیعت‌اصل، فرمانده انتظامی گچساران در این باره گفت: عصر چهارم بهمن ماه بر اثر تعمیر و جوشکاری در خط انتقال لوله گاز در سه راه بی‌بی حکیمه، سه کارگر در آتش سوختند. وی اظهار کرد: دو کارگر که به طور کامل در آتش سوخته‌اند، به مرکز درمانی در شهرستان گناوه انتقال یافتند که حال عمومی آنها مطلوب نیست و یک نفر دیگر بصورت سطحی تحت مداوا قرار گرفت. فرمانده انتظامی گچساران در پایان اضافه کرد: با توجه به حضور همزمان پلیس و آتش‌نشانی در محل، حریق مهار و علت آتش‌سوزی توسط کارشناسان تحت بررسی است.
سه کارگر در آتش چاه نفت سوختند
مهندس لطفا به این مطلب امتیار دهید

متولد آذر 1369. کارشناس بهداشت حرفه اي ناپیوسته از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشم. باتوجه به پراکندگی موضوعات تصمیم به راه اندازی این سایت گرفته ام و در این راستا به یاری همه مهندسین نیازمندم. انشا... بتوانیم به کمک همه، سایت پر محتوایی برای همکاران داشته باشیم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فیدبرنر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید