جزئیات سقوط هواپیما با 160 سرنشین در هند

جزئیات سقوط هواپیما با 160 سرنشین در هند
ثبت امتیاز شما

Exclamation جزئیات سقوط هواپیما با 160 سرنشین در هند

جزئیات سقوط هواپیما با 160 سرنشین در هند+عکس و فیلم

اين هواپيما ساعت 6 صبح روز شنبه قصد فرود در فرودگاه منطقه را داشته است كه دچار سانحه مي شود. اين مي تواند مرگبارترين حادثه هوايي هند از نوامبر 1996 تا كنون باشد. در آن سال برخورد دو هواپيما يكي از عربستان سعودي و يك هواپيماي باربري قزاقستاني در نزديكي شهر دهلي نو منجر به كشته شدن 249 نفر شد.يك فروند هواپيماي خطوط هوايي هند كه از دوبي عازم اين كشور بود هنگام فرود در جنوب اين كشور دچار حادثه شده و تخمين زده مي شود كه حدود 160 سرنشين آن كشته شده باشند.به گزارش تابناک اجتماعی به نقل از آسوشيتدپرس، اين هواپيما هنگام فرود در هوايي باراني ظاهرا موفق به يافتن باند فرودگاه نشده است. تصاوير تلويزيوني نشان دهنده دود سياهي است كه از اين هواپيماي بوئينگ 737-800 و از ميان شعله هاي آتش خارج مي شود. حادثه در فرودگاه شهر مانگالور كه در منطقه اي پوشيده با تپه هاي سرسبز رخ داده است.در حاليكه آتشنشانان در تلاش براي فرو نشاندن شعله هاي آتش هستند امدادگران نيز به دنبال يافتن نشاني از حيات در بقاياي اين هواپيما هستند و ظاهرا يكي از آتشنشانان موفق به يافتن كودكي زخمي از محل حادثه شده است.جيتندر بهارگاوا از مقامهاي شركت اير اينديا اعلام كرده اين هواپيما حامل 160 مسافر و 6 خدمه بوده است. مقامهاي ايالت كارناتاكا اعلام كرده اند كه تنها ممكن است 6 تا 7 نفر از سرنشينان زنده مانده باشند.

مانهومان سينگ نخست وزير هند ضمن ابراز همدردي با خانواده قربانيان اعلام كرده كه از اين خانواده ها جبران خسارت خواهد شد.اين هواپيما ساعت 6 صبح روز شنبه قصد فرود در فرودگاه منطقه را داشته است كه دچار سانحه مي شود. اين مي تواند مرگبارترين حادثه هوايي هند از نوامبر 1996 تا كنون باشد. در آن سال برخورد دو هواپيما يكي از عربستان سعودي و يك هواپيماي باربري قزاقستاني در نزديكي شهر دهلي نو منجر به كشته شدن 249 نفر شد.عده اي از روستاييان هم براي كمك به امدادگران به كمك آنها شتافته اند. به گفته مقامات بارش سنگين بارانهاي موسمي در دو روز گذشته در اين منطقه منجر به كاهش شديد ديد شده بود.پوشش گياهي و وضعيت تپه هاي منطقه كار را براي آتشنشانان براي رسيدن به محل حادثه سخت كرده است.

با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فید برنر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید