امنيت شغلي با رويكرد ايمني و سلامت و نقش آن در نگهداري كاركنان سازمان(PDF)

امنيت شغلي با رويكرد ايمني و سلامت و نقش آن در نگهداري كاركنان سازمان

چکیده:اين مقاله به بررسي يكي از عوامل مهم نگهداري كاركنان يعني ايمني و سلامت حرفه اي مي پردازد. در ابتدا تعريف و مفاهيم مربوط ارائه مي شود و سپس روش هاي متداول بررسي و اقدام در زمينه بهداشت و ايمني محيط كار نام برده شده و به قوانين ايمني و سلامت حرفه اي در ايران اشاره مي گردد. همچنين فرهنگ، سخت افزار و سيستم ها كه عوامل كليدي در ايمني و سلامت حرفه اي هستند مورد بررسي قرار مي گيرند. مواردي راهنما به منظور ارزيابي عملكرد ايمني و سلامت ارائه مي شود. انواع برنامه هاي ايمني بر مبناي مشوق و برمبناي رفتار تحليل مي شوند. بعد از اين مطالب استرس مرد بررسي قرار مي گيرد. پس از تعريف استرس و عوامل بوجود آورنده آن، عواملي كه بر آن اثر گذاشته و از آن اثر مي پذيرند، بررسي شده و سپس راهكارهايي در چارچوب مديريت استرس براي بهينه كردن آن ارائه مي شود.

پسورد فایل: sirvan-bh89.blogfa.com

sizeحجم فایل: 416 KB

downloadلینک دانلود: download

downloadمنبع: sirvan-bh89.blogfa.com

مدیر وبسایت تخصصی دانشجویان بهداشت حرفه ای, علاقمند به ایمنی و بهداشت و نرم افزارهای مربوطه هستم و همراه با تیم تخصصی سعی می کنم که محیطی پرباری را برای شما عزیزان فراهم کنم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فید برنر
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله زیر را حل کنید: *