امنيت شغلي با رويكرد ايمني و سلامت و نقش آن در نگهداري كاركنان سازمان(PDF)

امنيت شغلي با رويكرد ايمني و سلامت و نقش آن در نگهداري كاركنان سازمان

چکیده:اين مقاله به بررسي يكي از عوامل مهم نگهداري كاركنان يعني ايمني و سلامت حرفه اي مي پردازد. در ابتدا تعريف و مفاهيم مربوط ارائه مي شود و سپس روش هاي متداول بررسي و اقدام در زمينه بهداشت و ايمني محيط كار نام برده شده و به قوانين ايمني و سلامت حرفه اي در ايران اشاره مي گردد. همچنين فرهنگ، سخت افزار و سيستم ها كه عوامل كليدي در ايمني و سلامت حرفه اي هستند مورد بررسي قرار مي گيرند. مواردي راهنما به منظور ارزيابي عملكرد ايمني و سلامت ارائه مي شود. انواع برنامه هاي ايمني بر مبناي مشوق و برمبناي رفتار تحليل مي شوند. بعد از اين مطالب استرس مرد بررسي قرار مي گيرد. پس از تعريف استرس و عوامل بوجود آورنده آن، عواملي كه بر آن اثر گذاشته و از آن اثر مي پذيرند، بررسي شده و سپس راهكارهايي در چارچوب مديريت استرس براي بهينه كردن آن ارائه مي شود.

پسورد فایل: sirvan-bh89.blogfa.com

sizeحجم فایل: 416 KB

downloadلینک دانلود: download

downloadمنبع: sirvan-bh89.blogfa.com

امنيت شغلي با رويكرد ايمني و سلامت و نقش آن در نگهداري كاركنان سازمان(PDF)
مهندس لطفا به این مطلب امتیار دهید

متولد آذر 1369. کارشناس بهداشت حرفه اي ناپیوسته از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشم. باتوجه به پراکندگی موضوعات تصمیم به راه اندازی این سایت گرفته ام و در این راستا به یاری همه مهندسین نیازمندم. انشا... بتوانیم به کمک همه، سایت پر محتوایی برای همکاران داشته باشیم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فیدبرنر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید