آمارهای حوادث

آمارهای حوادث

اطلاعات مربوط به حوادث در سراسر جهان استاندارد نشده است.مخصوصا ً به دلیل فقدان سیستم ثبت مناسب در کشورهای در حال توسعه ، این کشورها اطلاعات قابل اعتمادی در مورد این حوادث شغلی ندارد. تعداد حوادث کمتر از حد واقعی گزارش می شود ؛ اما هنوز همان نمودارها و اعداد به عنوان پایه کار ایمن استفاده می شود.

در این مقاله تخمین جهانی حوادث شغلی برای 175 کشور بیان میشوند. این تخمین ها بر اساس اعدادی از کشورهای منتخب در 8 منطقه مختلف انجام شده اند. تخمین های جهانی به مقایسه کشورها و منطقه های مختلف با یکدیگر برای تعیین پیشرفتها در زمینه ایمنی و کار ایمن کمک میکند. در سال 1998 تعداد تقریبی میانگین حوادث شغلی منجر به فوت 000/350 بود و 264 میلیون حادثه غیر مرگبار وجود داشت.تخمینهای جهانی برای هدایت سیاسیت های ملی و تصمیم گیری مورد نیاز است.

آمارهای حوادث
مهندس لطفا به این مطلب امتیار دهید

متولد آذر 1369. کارشناس بهداشت حرفه اي ناپیوسته از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشم. باتوجه به پراکندگی موضوعات تصمیم به راه اندازی این سایت گرفته ام و در این راستا به یاری همه مهندسین نیازمندم. انشا... بتوانیم به کمک همه، سایت پر محتوایی برای همکاران داشته باشیم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فیدبرنر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید